ריהוט עץ, רמה אחרת של רהיטים

עומדים לעבור לדירה חדשה או משרד חדש? עורכים שיפוץ בבית? החלטתם להיפטר מכל הריהוט הישן? זה הזמן לרכוש ריהוט חדש, בשביל זה אנחנו כאן, להמליץ לכם על ריהוט עשוי מעץ. אנחנו יודעים כמה חשוב לכם שהריהוט שלכם יהיה איכותי ומעוצב יפה, אז החלטנו להציג בפניכם את מגוון היתרונות הייחודיים שתוכלו למצוא ברהיטים העשויים מעץ.

ראשית נציין נקודה חשובה, ניתן למצוא כיום שפע דגמים של רהיטים מחומרים שונים, כאשר אומנם רובם טובים, אך אף אחד מהם לא מגיע לאיכות היתרונות של הריהוט עץ, לא מבחינת חומר הגלם עצמו ולא מבחינת אפשרויות העיצוב המיוחדות. במאמר זה נעסוק בריהוט מעץ מלא, אשר אומנם נחשב מעט יקר יותר אך האיכות שלו היא מעלה גדולה ששווה בהחלט את הבחירה בו.

רהיטים מעץ – היתרונות המרכזיים

ריהוט עשוי מעץ, יכול להיות בנוי מסוגי עץ שונים, כשהעצים הפופולאריים ביותר הם אורן ואלון. מדובר על עצים חזקים מאוד, עמידים ויתרה מזו, עצים שיכולים להחזיק מעמד במשך שנים רבות בלי שייגרם להם נזק. כעת נציג מספר נקודות שיסבירו מדוע חשוב לבחור בריהוט מעץ מלא ולא מחומרים אחרים, בין אם מדובר בריהוט המיועד לגן ולגינה ובין אם מדובר ברהיטי הבית השונים:
  1. עמידות: כמו שציינו, ריהוט מעץ מלא הוא ריהוט עמיד שמחזיק מעמד זמן רב. להבדיל מריהוט פלסטיק שיכול להישבר בקלות וריהוט מעץ לא מלא אשר נהרס בתנאי לחות וחום, הרי שריהוט מעץ מלא יכול להחזיק מעמד זמן רב, מעל לעשר שנים, ולא נגרם לו נזק בתנאי מזג אוויר שונים.
  2. חוזק: מאחר ומדובר בעץ מלא, מדובר ברהיטים מאוד חזקים ויציבים, אפשר להעמיס עליהם משקלים כבדים בלי שייגרם להם נזק ובוודאי בלי שיישברו.
  3. עיצוב: למרות הניסיונות של רהיטים מחומרים אחרים לשוות לעצמם מראה של ריהוט מעץ מלא, הרי שאין דבר הדומה לעיצוב של ריהוט מעץ מלא. מדובר בעיצוב ייחודי, ישר, נקי, עיצוב שמוסיף לכל חדר בו אנחנו נחליט לשים את הריהוט. היתרון של ריהוט מסוג זה, שהוא מתאים גם לכל חדר. אנחנו יכולים לרכוש ריהוט מעץ מלא למטבח, חדרי שינה כולל חדר שינה של ילדים, סלון, וכן במשרד. זה להבדיל מריהוט מחומרים אחרים שיכול להתאים ספציפית לחדרים או מבנים מסוימים אך לא לכולם.
  4. חיבור לטבע: מי שרוצה להרגיש כמו בטבע, מי שאוהב את התחושה הטבעית, לא יכול שלא להתחבר לריהוט מעץ מלא. אין ריהוט יותר טבעי מזה.
  5. בריא: תתפלאו לשמוע שריהוט מעץ מלא אינו מכיל חומרים רעילים, זאת להבדיל מרהיטים אשר עשויים מחומרים אחרים, אשר מאחר ואינם טבעיים לגמרי, ייתכן מאוד שיהיו בתוכם חומרים רעילים ולא בריאים. מדובר בגז מסוים אשר נפלט מהרהיטים ויכול להיות רעיל.