רגליים לרהיטים

כאשר אנחנו רוכשים רהיט חדש לבית אנחנו לא תמיד שמים לב לרגליים של הרהיט. אנחנו שמים את עיקר הדגש על הרהיט עצמו כאשר הרגליים לא עומדים בראש מעייננו.
חשוב לדעת כי גם רגליים לריהוט תופסים מקום של כבוד ואם לא הרגליים הרהיט לא ישמש אותנו נאמנה.

שמים רגליים...

רגליים לרהיטים זהו חלק חשוב ביותר עבור כל רהיט. לא לחינם הם מכונים רגליים. מה חשוב יותר מרגליים? כאשר אנחנו רוכשים רהיט חדש חשוב מאוד שנשים לב כי הוא כולל את הרגליים המתאימות והאיכותיות בכדי שהרהיט ישמש אותנו נאמנה לאורך זמן.

למה חשוב כל כך לשים לב לרגליים?

הרגליים של הרהיטים הינם חשובים ומשמעותיים ביותר גם אם לא תמיד אנחנו זוכרים את הדבר. למה זה כך? ישנם כמה וכמה סיבות כפי שנמנה להלן:
  • יופי – הרגליים של הרהיטים תורמים להם הרבה מאוד יופי וחן. ישנם רהיטים אשר בהם הרגליים הם אלו  שלמעשה מעניקים לו את המראה ואת הטאץ' הרצוי. הבחירה הנכונה וההתייחסות לרגליים מתאימות לרהיט וביחס לכל העיצוב של החלל זה מה שייצור את הרושם הרצוי. כך לדוגמא רגלי ניקל לספות או רגלי עץ לרהיטים ועוד.
  • ביטחון – הרגליים של הרהיטים הם אלו שתורמים להם את היציבות ואת הבטיחות הנדרשת. אנחנו יודעים כי רגליים איכותיות לכל רהיט - לכורסא כמו לספה, לשולחן כמו לכיסא – הם אלו שמעניקים להם את היציבות שלהם ובזכותם ניתן להשתמש בהם ללא כל חשש.
  • חוזק – רגליים יציבות יתרמו לחוזק של הרהיט ולכושר העמידות שלו לאורך זמן. רק אם נשקיע ברגליים חזקות נוכל להיות בטוחים כי הרהיט יחזיק מעמד לאורך זמן.
  • מונע שריטות – רגליים מותאמות לרהיט ימנעו שריטות על רצפת החדר בעת גרירה של הרהיט ממקום למקום.
  • שליטה בשינויי גובה – ישנה אפשרות לבחור ברגליים בגבהים שונים ובכך לשלוט על הגובה של הרהיט. כך ניתן להחליט ולקבוע מה יהיה הגובה של השולחן ומה יהיה הגובה של הכורסא. נוכל גם לשחק עם הרהיטים שלנו ולבחור ולגוון בכל פעם ברגליים אחרות בהתאם להרגלי החיים בבית. כך למשל כאשר יש לנו ילדים קטנים חשוב שהספה תהיה גבוהה מהרצפה בכדי שניתן יהיה לשלוט על הניקיון מתחתיה אך כאשר הם יגדלו נוכל לבחור ברגליים מסוג אחר כדי להנמיך את הספה לגובה שיתאים לנו אז.

מוצרי פרזול – קונים רק אצל המומחים

כדי ליהנות ממוצרי פרזול איכותיים אנחנו חייבים להקפיד ולרכוש אותם רק בבתי עסק מקצועיים המכירים היטב את כל נושא הפרזול והם מציעים רק מוצרים איכותיים, מוצרים עם גב חזק, מוצרים עם אחריות מלאה. רק מוצרים כאלה אכן יעניקו לנו את המענה המושלם לאורך זמן.
הרהיטים ישמשו אותנו נאמנה לאורך ימים ושנים וזאת הודות לרגליים המתאימות.

בוחרים רגליים איכותיות

חשוב לשים לב כי הרגליים אותם אנחנו בוחרים לרהיטים שלנו הינם רגליים מבית טוב, רגליים אשר יעניקו לרהיט שלנו את כל היתרונות ואת כל מה שחשוב שיהיה לנו ברהיט.
גם יופי, גם איכות, גם יציבות וחוזק וגם התאמה מושלמת לבית ולהרגלי החיים.