מעקות לבית, מדרגות פנים – סולם יעקב - פרקטים מעוצבים לבית ולמשרד

פרקטים מעוצבים לבית ולמשרד 

מגוון מוצרים וחומרי גלם משמשים אותנו בתחום עיצוב הבית. כאשר אנחנו מעוניינים לעצב לפי טעמנו ולהפיק תוצאה נהדרת - יהיה עלינו להשקיע מחשבה רבה.

מתכננים לרצף את הבית? צריכים לרצף את המשרד? במשך השנים עבר התחום שינויים דרמטיים. וגם כיום יש מגוון פתרונות ריצוף וסוגים שונים של חומרי גלם שנועדו לענות על המטרות השונות שלכם. האם חשבתם לעצב את הבית באמצעות פרקטים? זו אכן אפשרות פופולארית ומוצלחת עד מאוד! גם לבית או למשרד שלכם יוכלו אריחי הפרקט לתרום הרבה יופי וענין. כך תוכלו גם אתם לעצב את החלל לפי טעמכם האישי.

כיצד לבחור את הפרקטים לבית ולמשרד?

  • פרקט הוא אריח שעשוי מעץ מלא. הוא נועד לחפות את הרצפה בצורה מיוחדת ובעלת סגנון ייחודי. הוא יוצר מראה טבעי במרקם מיוחד. חללים שמרוצפים בעץ טבעי אכן משיגים מראה נפלא ורושם ייחודי. אם כי חשוב לדעת שריצוף זה אינו מתאים לכל מקום וזאת מכיוון שפרקטים מתנהגים כמו עץ בכל מה שקשור לנוזלים. מה שאומר שהאריחים יספגו מים באם יש במקום רטיבות.
  • אם אתם אוהבים את המראה של הפרקט ולא רוצים להתפשר עליו, תוכלו ללכת על כיוון של אריחים דמויי פרקט. מדובר על אריחים מפורצלן שמעובדים בצורה כזו שהם נראים כמו פרקט. ניתן להשיג אותם במגוון צבעים ומרקמים. אמנם חדי עין יבחינו שמדובר במוצר אחר ולא בעץ טבעי. אבל יחד עם זאת היתרון הגדול של האריחים הללו הוא בכך שהם מתאימים גם לחללים רטובים.
  • בעת בחירת הפרקטים יש לשים לב לכך שקיימים אריחים במגוון דגמים. החל מצבעים בהירים בגווני השמנת, המשך בחום כהה וכלה בגווני אפור מגוונים. חשוב כמובן לבחור את הגוון המתאים לחדר שלכם ולטעם האישי שלכם.
  • כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון מומלץ לבחון שטח גדול ככל האפשר שמחופה באריחים. יש אולמות תצוגה בהם תוכלו לבחון משטח מרוצף, במידה ואין לכם אפשרות לראות תוכלו לבקש לראות בית או משרד בו נעשה שימש בריצוף זה שאתם מתלבטים לגביו.
  • יישום האריחים בשטח דורש אף הוא מחשבה ושימת לב. לכן אין די בבחירת האריחים. כאשר הרצפים עובדים עליכם לשמוע כיצד הם מסדרים את האריחים ומהו כיוון הריצוף. כמו כן יש להדגיש את כיוון הריצוף ביחס לדלת הכניסה ולכל האלמנטים בחדר.
  • כאשר בוחרים את הפרקטים יש לבחור גם את הרובה אותו ימלאו בין האריחים. יש רובה במגוון גוונים. חשוב לבחור נכון כדי שהצבע ישתלב היטב וישלים את המראה. ולא יבלוט לעין או ידגיש מידי את הרווחים שבין המרצפות.
פרקט הינו פתרון ריצוף נהדר. גם אתם תוכלו לרצף את הבית או המשרד שלכם בצורה עכשווית וליהנות ממראה נפלא בכל עת. זה יוצר תחושת חמימות, נעימות והרבה יופי!