עיצוב פנים יוקרתי בסגנון בתי יוקרה

כולנו היינו רוצים לעצב את ביתנו הפרטי בסגנון יוקרתי ולמרות שנדמה כי הדבר דורש תקציב עצום, למעשה אין דבר שעומד בפני החלום וכל אחד יכול לעשות זאת בעזרת תכנון מתאים.
אחד המאפיינים של בתים יוקרתיים הוא התכנון של הבית עצמו עוד לפני עיצוב הפנים. לכן השלב הראשון של עיצוב פנים יוקרתי מתחיל ונגמר בתכנון נכון. בין אם אתם יודעים כיצד לעשות זאת בעצמכם ובין אם אתם נדרשים בעזרה מקצועית, אם תשקיעו בתכנון מבעוד מועד עבודת העיצוב תהיה הרבה יותר פשוטה ואתה יצירת המראה היוקרתי. אז כשתכנון מיושם ומהווה את הבסיס כל שנשאר הוא לפעול על פי הטיפים הבאים בדרך לעצב בית מסוגנן ויוקרתי.

שימוש בחומרים ואבזרים איכותיים

חומרים טובים הם הבסיס לכל עיצוב מוצלח. גם אם אתם עדיין לא בעליו של נכס מפואר ויוקרתי, אין טעם להתפשר על חומרים זולים אלא שיש לחשוב על האיכות הגבוהה ביותר. הבחירה בחומרים איכותיים אינה תשתלם רק מבחינת האסתטיקה והאפקט הרצוי אלא שהיא תהיה חסכונית גם לטווח הארוך בגלל העמידות הגבוהה ומידת השחיקה הנמוכה. הדבר נכון הן לגבי בחירת ריהוט, מוצרי פרזול ואביזרים, והן בעת בחירת מכשירים חשמליים, הלבשת הבית או אפילו חומרי החיפוי והצבעים בהם אנו משתמשים. יוקרה היא ללא ספק שם נרדף לאיכות ואם אותה מחפשים, הרי שעל איכות לא מתפשרים. 

עזרה מאיש מקצוע

לא פעם אנשים חוסכים על שירותיו של איש מקצוע ופונים לבצע את העיצוב בכוחות עצמם. זה המקום לציין שהשקעה בעזרה מקצועית יכולה להוביל לחיסכון משמעותי בעלות הסופית, בניגוד לדעה הרווחת. לאנשי מקצוע ישנם קשרים בענף הבניה, הם יכולים לומר לכם על מה להתפשר ובמה להשקיע ואף להשיג לכם מחירי מבצע משתלמים במיוחד על מגוון חומרים. יתרה מכך הם יודעים היכן לקנות ויש להם מקומות קבועים אתם הם עובדים כך שיכולים להשיג עבורכם מקסימום תוצאות במינימום מחיר.

איפוק אלגנטי וקלאסי או התפרעות ססגונית?

לא סתם אומרים שכל המוסיף גורע ומינון נכון הוא המתכון לבית יוקרתי. בית מסוגנן ומעוצב לא ייראה כמו "שוק" או מתחם מבולגן המשלב בין הדפסים, דגמים ושלל צבעים ללא שום קשר או היגיון. אם אתם אוהבים את הצבעוניות וההפרזה, בחרו בקו עיצובי שולט ובמוטיבים מרכזיים שישמשו כעוגן. אם אתם מעדיפים קלאסיקה אלגנטית ומאופקת, שם הטעם הטוב ניכר במרכיבים משובחים או בעיצוב קווים אחידים עקביים, כך שאל תתפתו להוסיף עוד שידה או עוד רהיט יקר רק משום שהם מגיעים מתוצרת נחשבת. גם כאן יש לשמור על איפוק תוך הקדשת מחשבה לכל שאר האלמנטים הנמצאים בחלל המעוצב.

מותג זה יוקרתי?

מותגים כבר מזמן הפכו לסמל סטאטוס של יוקרה וזוהר ולכן אם אתם מעוניינים בעיצובים יוקרתיים, באפשרותכם לפנות ליצרניות הגדולות ולראות מה הן מציעות. לא פעם חברות אלו יוצאות במבצעים  כך שאתם יכולים לרכוש את מיטב המוצרים במחירים המתאימים לגודלו של התקציב שלכם.

עיצוב בית יוקרתי מתחיל בתכנון ובהקדשת מחשבה לכל הפרטים הקטנים אך מאופיין גם באיפוק מרבי. בעזרת הקפדה על כל הכללים, כל אחד יוכל לעצב לעצמו בית יוקרתי.