עיצוב חכם של הבית – מעקות תריסים

אם החלטתם שאתם מעוניינים לעצב את ביתכם בסגנון כפרי, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי פנייה אל חברה בעלת מוניטין שמעסיקה מומחים בעלי ניסיון בתחום ייצור מדרגות מעץ לבית, מאחזי יד לדלתות, ארונות המטבח, ארונות בגדים ומעקות. אך מה קורה כאשר אתם מעוניינים בפריטים נוספים לבית שאינם עשויים מעץ? האם כל האווירה הכפרית שעליה הקפדתם תתמוגג? התשובה היא לא.

כיום רוב המומחים בתחום ייצור רהיטים, מעקות, מדרגות ועוד, מודעים לעובדה שבית אינו יכול להכיל אך ורק פריטים שעשויים מעץ. למשל, חלק בלתי נפרד מהאסתטיקה והפונקציונאליות של כל בית בישראל נכון לשנת 2015 הוא שילוב של תריס חשמלי מרשים בסלון, תריס שלעיתים עשוי מחומר אלומיניום. כאן רוב המומחים של עסקים שמייצרים בהתאמה אישית מעקות ומדרגות מעץ, יסבירו לכן שהעיקר הוא לוודא שכל הפריטים הסגנוניים בבית משתלבים בצורה הרמונית עם הסגנון הכפרי אותו אתם מעוניינים ליצור, כלומר ניתן לבחור תריס חשמלי באותו גוון של העץ ממנו עשוי המעקה וניתן לשלב שולחן זכוכית שמתאים למעקה עץ.

בחירה חכמה תוליד תוצאה יפה

בשנים האחרונות ניתן לראות תריסים חשמליים בבתים רבים בישראל. הסיבות לכך הן שתריסים אלו מרשימים מאוד במראה שלהם, מוסיפים רובד אסתטי דקורטיבי לבית ואידיאליים לשליטה ברמת התאורה הטבעית שחודרת לבית. כל אחד שמתגורר בישראל יודע שמדי שנה הטמפרטורות עולה יותר ויותר. בימי הקיץ עם ההחלטה לעבור לשעון הקיץ יש יותר ויותר שעות אור שמתחילות מחמש שש בבוקר ועד שבע שמונה בערב. כדי שתוכלו לשלוט במידת התאורה הרצויה לכם ועל מנת ליצור את אותה אווירה בה אתם מעוניינים בסלון ביתכם או באותו חלל בו מותקן התריס החשמלי, יש להתקין תריסים חשמליים שמאפשרים כיוונון התריס לאותה זווית ובאותה מידה בה מעוניינים.

טרם בחירת תריס חשמלי תמיד יש לוודא עם החנות שיש לה את התריס באותו הגוון שמתאים לסגנון העיצוב בביתכם ותמיד יש לוודא שהחנות יכולה לספק לכם לא רק את התריס אלא גם שירות תיקון תריסים חשמליים במקרה הצורך. בנוסף, תמיד יש לוודא שכל חנות אליה אתם נכנסים ובה אתם מזמינים מוצרים שונים, (אם מדובר על מוצרים בהתאמה אישית ואם מדובר על מוצרים מקטלוג קיים), תספק לכם אחריות על המוצר ותספק לכם מידע לגבי כמה זמן האחריות תקפה ומה היא כוללת.