כל מה שצריך לדעת על חלונות אלומיניום

בחירת חלונות לדירה חדשה או כחלק מהליך שיפוץ ושדרוג לדירה היא החלטה מהותית שעשויה לשנות את מראה הדירה מקצה אל הקצה. החלונות משפיעים משמעותית על כמות האור שנכנס לדירה, דירה מוארת יוצרת אוירה נעימה יותר ואף חוסכת בחשמל ובכסף רב.

כיום, ישנם חלונות מסוגים שונים ומחומרים רבים. החלון עצמו עשוי מזכוכית שמטרתה לבודד רעש, ולבודד את החדר מתנאי מזג האוויר שבחוץ. המשתנה בחלון הוא המסגרת החיצונית, שיכולה להיות עשויה חומרים שונים כמו עץ, ברזל, פלסטיק, אלומיניום ועוד.

יתרונותיהם של חלונות האלומיניום

אחד החומרים המומלצים למסגרת חיצונית של החלון הוא האלומיניום, בשל תכונותיהם האידיאליות, מבין התכונות:
  1. עמידות- אלומיניום הוא חומר איכותי שמחזיק מעמד לאורך זמן רב.
  2. ייצור מהיר- העיבוד והייצור של האלומיניום הוא מהיר וקל.
  3. גיוון- ניתן ליצור באמצעות האלומיניום מסגרות במגוון גימורים, גדלים וצבעים. כך נוכל בקלות להתאים את החלונות לעיצוב הדירה.
  4. אטימות- האלומיניום שומר על אטימות החלון, כך נבלום רעשים מהרחוב וכן לא נרגיש שינויי חום וקור.
  5. מחיר- האלומיניום אינו יקר כלל ומשרת את המטרה בצורה נאמנה. התמורה עבור המחיר של מסגרות האלומיניום היא גבוהה מאוד. ניתן למצוא גם מגוון עסקאות אטרקטיביות. לכל סוג חלונות אלומיניום מחיר שונה.
חלונות האלומיניום הפכו פופולאריים מאוד בשנים האחרונות, בשל כל יתרונותיהם שמנינו למעלה. מסגרות אלומיניום ניתנות להתאמה לכל חלון ולכל גודל בהתאם לבקשת הלקוח. בין אם הן משמשים מסגרת לחלון ענק של ויטרינה, או לחלון קטנטן בחדר שירותים.

איך לבחור חלונות אלומיניום?

כדי לקבל את החבילה המלאה שמספקים לנו חלונות האלומיניום- החל ממחיר נוח, עיצוב לבקשת הלקוח ועד לעמידות ובידוד מהסביבה, יש לבחור אותם בקפידה ולהגדיר את הצרכים של הדירה שלנו מראש. אז איך נבחר חלון אלומיניום?
  1. מידות- נמדד באופן מדויק את פתחי החלונות, נקפיד לעבוד ביסודיות טרם הזמנת מסגרות האלומיניום. מדידה מדויקת תחסוך כסף רב בעתיד, על תיקונים מיותרים.
  2. עיצוב- נדאג להתאים את עיצוב החלונות לעיצוב הדירה. הגמישות והמגוון בצבעים ודגמים מאפשרת התאמה מושלמת בין הבית לבין חלונות האלומיניום.
חלונות אלומיניום הם פתרון מושלם מכל הבחינות. התמורה שאנו מקבלים במחיר הנוח היא אידיאלית, נוכל לשמור על קו עיצובי דומה בכל הבית, נקבל איטום מרעשים ובידוד של חום וקור. בחירת חלונות אלומיניום היא הבחירה הנכונה עבורכם, נמליץ להתייעץ עם מומחה בתחום טרם ההזמנה כדי לחסוך זמן וכסף רב.