דלתות פנים לעיצוב הבית

זהו! החלטתם לחדש את הבית שלם, אתם מזמינים צבעי ושיפוצניק ומתחילים לחשוב איך ניתן לעצב את הבית הזה בצורה חדשנית יותר ומזמינה יותר, אך יש דבר נוסף שכדאי לחשוב עליו ולעיתים מזניחים אותו, דלתות הבית שלכם, האם חשבתם להחליפם? דלתות הבית הם מאבני היסוד של עיצוב הבית שלכם, קודם כל דלת הכניסה הינה אחד מהאלמנטים שהאורחים שלכם רואים כשהם באים לבקר אתכם בביתכם ולאחר מכן דלתות פנים, הם ייצוג הפנים של כל חדר וחדר ובעזרתם ניתן לשדרג את עיצוב הבית שלכם בקלות.

סוגים שונים של דלתות

דלתות פנים ניתן לרכוש במגוון רב של סוגים, כאשר לכל דלת העיצוב שלה והאיכויות שלה, שימו לב, אל תתייחסו כל כך לשם הדלת כמו ממה היא עשויה, בשנים האחרונות כל יצרן דלתות פנים איכותיות בגימור מושלם מתהדר בשמות של דלתות למרות שבסופו של דבר הדלת שונה מהמקור שאותו מותג יוצר ממנו, דבר זה לא מונע מהיצרנים להשתמש בשם ולספק מוצר שונה, לכן כדאי לבדוק קודם כל ממה עשויה הדלת ולא להסתמך רק על השמות.

הדלתות הזולות שניתן למצוא היום הן דלתות למינציה, הן בעצם דלתות מצופות, שמיוצרות בעיקר מחומרים זולים ולכן גם המחיר האטרקטיבי, למרות המחיר הנמוך ניתן למצוא גם במחירים אלו דלתות שמעוצבות יפה שיכולות להתאים לעיצוב הבית שלכם, דלתות למינציה הן דלתות פרקטיות , אך פחות עמידות, הן לא מומלצות למגע במים ולכן יש להיזהר ששוטפים את החדר שהמים לא יגעו בדלת.

סוג נוסף של דלתות הן דלתות למינטו איטלקיות, דלתות אלו נחשבות דלתות איכותיות יותר וברמת גימור הרבה יותר גבוהה, הן מיוצרות מחומרים איכותיים יותר ויש להם עמידות גבוהה יותר לאבק ומים, ברוב המקרים מיוצרות מפורמיקה.

הסוג הנפוץ והאיכותי ביותר נקרא דלתות שלייפק , דלתות צבע – אלו דלתות עם גימור גבוה ביותר הנצבע בצבעים איכותיים בתנור מיוחד, הצבע מאפשר לעצב את הדלת באמצעות חריטות וכך נוצרת דלת עמידה ומעוצבת, דלת זאת מומלצת למי שבאמת מעוניין להשקיע בעיצוב הבית שלו, כיוון שדלתות אלו יקרות משמעותית בשל תהליך הצביעה.

לסיכום- דלתות הבית שלכם הן עוד אפשרות עיצוב שלא מעט אנשים לא חושבים עליהם כי כולנו לוקחים את הדלתות כמובן מאליו, אך באמצעות השקעה נכונה בדלתות ניתן לעצב את החדר והבית במגוון רחב של אפשרויות, מעיצוב כפרי ועד עיצוב מודרני וחדשני והכל בעזרת דלתות פנים שיתנו את התחושה הנכונה בשבילכם.