בטיחות בהעברת דירה בבניינים ללא מעקות – לשמור על החיים

אומרים שלא צריך לקחת ברצינות את החיים כי לא יוצאים מהם בחיים אבל שאומרים את המשפט הזה מתכוונים להיות רגועים ושלווים או לא להתרגז משטויות אבל בטח שלא מתכוונים לקחת סיכונים מיותרים או לנהוג בצורה לא בטיחותית. העברת דירה לא אמורה להיות פעולה מסוכנת או מורכבת במיוחד מבחינה בטיחותית אבל אם אתם מעבירים את הרהיטים והציוד שלכם לבית בבניין ללא מעקה כדאי מאוד שתשימו לב איפה את דורכים וכמה ציוד אתם סוחבים. המעקות תפקידם לספק לנו רשת ביטחון במידה ואנחנו מועדים או מחליקים ובניין ללא מעקה משמע שאסור לנו לעשות טעויות. לא משנה אם מדובר בהעברת דירה בירושלים, העברת דירה בתל אביב או העברת דירה בחיפה, חשבו כל העת איך אתם שומרים על החיים שלכם ולא לוקחים סיכונים מיותרים.

מה הסיכונים בעת מעבר דירה?

מעבר דירה הוא יום שמח, יום מרגש ויש שיגידו אפילו אחד הימים החשובים ביותר בחיים. על מנת לזכור את היום הזה כיום מאושר ולא כיום עצוב עלינו לנקוט בכל אמצעי הזהירות העומדים לרשותנו וגם אם זה כרוך בעיכוב קל או בכמה נגלות מעבר למה שתכננו עדיף לאבד קצת זמן מאשר לאבד את החיים. הסיכונים במעבר דירה הם קודם כל בלחץ שאנחנו משדרים, עלינו להיות רגועים ונינוחים ואפילו אם לא הכל הולך לפי התכנית עלינו לשמור על קור רוח כל הזמן. בנוסף, עליכם להיזהר מכל מפגע בדרך וזה כולל כאמור בניין ללא מעקה, הובלה של דברים כבדים, הובלה של חפצים חדים, חושך במידה וההובלה נעשית בלילה, נסיעה בכביש עם מטען חורג ועוד. גם אם תשאלו את המובילים המנוסים ביותר שיכולים להתגאות במספר רב של הובלת דירות בתל אביב עדיין כולם יגידו לכם שהבטיחות היא מעל הכל.

הובלת דירה בעיר סואנת ועמוסה – סיכון שעלינו לקחת בחשבון

עם כל הכבוד לבאר שבע, ראשון לציון, חיפה, חולון, בת ים או כל עיר גדולה אחרת בישראל בהחלט אפשר לומר שתל אביב זו אופרה אחרת לגמרי בכל הקשור להובלות. בנוסף לכל הסיכונים הקיימים, תל אביב טומנת בתוכה סיכונים נוספים וזאת בשל היותה צפופה, עמוסה וסואנת יותר מכל עיר אחרת בישראל. עיקר התנועה היא בשעות הבוקר שכולם יוצאים לעבודה או בשעות אחר הצהריים שאלו השעות שכולם יוצאים מהעבודה וכבר רוצים להיות בבית. הובלת דירה בתוך תל אביב זו משימה מורכבת ומאתגרת אבל בהחלט אפשרית ואם בכל הובלה בארץ חייבים תכנון מוקדם אז בתל אביב על אחת כמה וכמה. בחרו את השעה הנכונה, שמרו לעצמכם מקום חניה, העמיסו את המשאית במשקל הנכון והכל יהיה בסדר, אם תחליטו להגזים ולחרוג ממה שתכננתם תחילה זה הרגע שבו אתם מתחילים להיכנס לבעיה.