שילוב הצבעים בין מדרגות ברזל של הכניסה לבית לשער חשמלי

הנכם עוברים לבית פרטי חדש, וחשוב לכם הדקדוק בפרטים ובפריטים הכי קטנים. אתם עוברים מעל פני הכניסה של הבית החדש, סוקרים כל פינה ופינה, ועוצרים לפני מדרגות הברזל של הכניסה לבית, רואים שהם בצבע אחיד, חלק, יוקרתי ואסתטי… עוברים מעל פני השטח וסוקרים גם את הכניסה לשטח החדש, ופתאום מתמקדים בכניסה לשטח, בשער החשמלי שעדיין לא הגיע, ופתאום חושבים לעצמכם, בתור אנשים שאוהבים מראה הרמוני ומתמזג, בלי הרבה קשקושים ושלל צבעים ודרמות. ומבינים כמה משמעות יש בשילוב הצבעים בין מדרגות הברזל של הכניסה לביתכם לשער החשמלי הנמצא ממש מול דלתכם ויכול להתמזג בצורה הטובה ביותר יחד עם אותו הצבע של המדרגות לבית.

ובכן, זהו רעיון מצוין, רעיון היוצר הרמוניה מושלמת בין הפריטים ומראה כמעט אחיד באופן מושלם בין הכניסה הראשית לשטח הפרטי שלכם אל הכניסה לבית עצמו. אם ספק כי בחירת הצבע המתאים בין מדרגות ברזל לכניסה לבית לבין שערים חשמליים בכניסה לשטח הינו רעיון מצוין כדי לפתור לכם את בעיית ההרמוניה שעלולה להיווצר במידה ותבחרו צבעים שונים לגמרי.

נתחיל ונאמר, כי הרעיון של שערים חשמליים לבית פרטי תפס תאוצה בשנים האחרונות, ואנחנו רואים כיום שערים חשמליים כמעט בכל בית פרטי שנעבור על פניו, ולא רק בית פרטי אלא גם בניין מגורים ובמוסדות שונים. אותם שערים חשמליים לבית פרטי בייחוד, מהווים שער לכניסות מכוניות השייכות לבעל הרכש, ובעצם משמש מעין מחסום חניה ומונע כניסת זרים ועוברי אורח למתחם השטח הפרטי, זאת אומרת, שללא אישור והכנסת האורח, אין לו דרך או כל אפשרות להיכנס לתוך מתחם השטח הפרטי.

נדבר על עוד יתרון בכל הנושא של שערים חשמליים – שערים חשמליים הינם מהווים חציצה בין עוברי האורח ברחוב לבין אנשי הבית ואין ספק כי זה מהווה תחושה של ביטחון ותחושת פרטיות מספקת ומהנה, אך עם זאת, כיום ניתן לראות כי שערים חשמליים הם לא רק פתרון פונקציונאלי, אלא גם מעוצבים באמצעות עבודות שונות, משולבים עם אלמנטים שונים וחומרים מגוונים וניתן לראות כי עיצוב השער החשמלי, עיצוב החומר וצביעתו באופן אחיד, חלק ויפה גם מהווה פרמטר לא פחות חשוב.

כמו כן, גם מדרגות הברזל בכניסה לבית שלכם מהווים לא רק עניין ופתרון פונקציונאלי, אלא גם מהווים כפריט המשתלב בסגנון הבית עצמו, סגנון הכניסה עצמה ומעניק מראה ייחודי, הרמוני וללא ספק יפה לכניסת הבית, בדיוק כמו חשיבות עיצובם של שערים חשמליים, כך גם חשוב עיצוב מדרגות ברזל בכניסה לבית.

לכן, אין לנו ספק כי כיום, שערים חשמליים לבית פרטי וכמובן שגם מדרגות ברזל לכניסה לבית מהווים ומעניקים פתרון מצוין ויעיל שמעניק מענה לתחושת הפרטיות וכך גם הנגישות לצד הנראות.

מאמרים נוספים

עיצוב הבית: דו-קומתי עם אלמנט בשילוב מדרגות ומעקות
עיצוב הבית: דו-קומתי עם אלמנט בשילוב מדרגות ומעקות

עיצוב הבית: דו-קומתי עם אלמנט בשילוב מדרגות ומעקות - יצירת בית מגורים פרטי מיזוג אמנותי של ארכיטקטורה, פונקציונליות וגישה עם חשיבה קדימה.

קראו עוד
כיצד לעצב את חדר המדרגות במשרד שלכם
כיצד לעצב את חדר המדרגות במשרד שלכם

חדר המדרגות הוא חלק חשוב בחלל המשרדים. זה יכול לשמש למטרות רבות.

קראו עוד
כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור מעקה מעץ או זכוכית?
כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור מעקה מעץ או זכוכית?

כשמדובר במעקה למדרגות בבית שלכם, יש שתי אופציות מובילות – מעקה מעץ או מעקה מזכוכית

קראו עוד