משפצים את הבית עם מעקות מעוצבים – מראה חדש בבית

יש הרבה מאוד דרכים לעצב את הבית מחדש אבל האמת היא שלא מעט מהן חורגות בהרבה מהתקציב שלנו או שהן פשוט לא מתאימות לאופי של הבית או לצרכים הנוכחיים שלנו. בזמן שיהיו כאלה שישברו קירות, יחליפו ריצופים, ירכשו מטבח חדש או יצבעו בצבע אחר את כל הקירות בבית אנחנו מציעים לכם חלופה אחרת שהיא גם הרבה פחות מסובכת, גם תעמוד בתכנית הכלכליות שלכם וגם תכניס לביתכם מראה חדש שאתם מאוד תאהבו.

שיפוץ בית בעזרת מעקות מעוצבים זו הדרך הבטוחה של בעלי הבתים הפרטיים להפוך את ביתם לבית חדש בזמן שהם נשארים למעשה באותו הבית. מדובר על פניו בשינוי קטן או לא מורגש אבל לאחר שתיכנסו לבית עם המעקות החדשים תבינו מיד שזו החלטה נבונה וחכמה.

מעקות מעוצבים בכל החומרים שתבחרו

כאשר מדובר על מעקות האפשרויות העומדות בפניכם מבחינת החומר ממנו עשויים המעקות הן רחבות ביותר. מעקות מעץ, מעקות מזכוכית, מעקות ממתכת ואפילו שילוב של כל החומרים יחדיו אלו חלק מהאפשרויות שאתם יכולים לבחור. כמובן שכאשר אתם בוחרים את החומר ממנו יהיו עשויים המעקות עליכם לשים דגש גם על הפרקטיקה, כלומר לבדוק שמה שבחרתם הוא מעקה יציב וחזק כדי שבנוסף לעיצוב החדש בביתכם גם ישמור על ביטחונכם וביטחון ילדכם בתוך הבית. שיפוץ בית פרטי נשמע אולי כמו בלאגן אחד גדול, אבל אם בוחרים באופציה של המעקות אתם למעשה מרווחים פעמיים: גם שיפוץ קליל ונעים וגם שינוי שיהפוך את ביתכם ליוקרתי ומפואר יותר.

שיפוץ בתים פרטיים – איזה בית אתם בוחרים?

טרם תחילת השיפוץ עליכם לשאול את עצמכם איזה סגנון אתם רוצים בביתכם. האופציות העומדות בפניכם הן פשוט בלתי נגמרות והרשימה כוללת בעיקר עיצוב של בית כפרי, בית קלאסי, בית מודרני, בית יוקרתי, בית עם מראה שובב ונועז ולמעשה לכל אחד מהבחירות האלו יש להתאים את הפריטים בתוך הבית. לטובת מראה כפרי למשל נבחר בסגנון מעקות מעץ שנותנות תחושה של פעם, של בית שנבנה לפני מספר שנים ומציג לאורחים שלכם מראה חזק ואיתן. עבור מראה יוקרתי יותר ומפואר יותר עדיף דווקא לבחור בזכוכית שמציגה לנו בית כמו ארמון קטן. לכל בחירה שתעשו יהיו השלכות והמטרה העיקרית של היא פשוט להחליט מה הסגנון שאתם רוצים בביתכם.

שיפוץ בתים פרטיים זו אומנות לכל דבר, מדובר בהזדמנות עבורכם לבחור את המראה של ביתכם, זו הדרך שלכם למעשה להכניס את המחשבות והחלומות שלכם שיבואו ליד ביטוי גם במראה של הבית שבו אתם מתגוררים. בנוסף למעקות כמובן שתצטרכו לשלב גם פרטים נוספים בשיפוץ אבל לבחירת המעקות שתהיה השפעה עצומה על האווירה בבית, על העיצוב של הבית ועל הסגנון המיוחד שאתם רוצים שהאורחים ירגישו כאשר הם מגיעים לבקר אתכם.

מאמרים נוספים

עיצוב הבית: דו-קומתי עם אלמנט בשילוב מדרגות ומעקות
עיצוב הבית: דו-קומתי עם אלמנט בשילוב מדרגות ומעקות

עיצוב הבית: דו-קומתי עם אלמנט בשילוב מדרגות ומעקות - יצירת בית מגורים פרטי מיזוג אמנותי של ארכיטקטורה, פונקציונליות וגישה עם חשיבה קדימה.

קראו עוד
כיצד לעצב את חדר המדרגות במשרד שלכם
כיצד לעצב את חדר המדרגות במשרד שלכם

חדר המדרגות הוא חלק חשוב בחלל המשרדים. זה יכול לשמש למטרות רבות.

קראו עוד
כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור מעקה מעץ או זכוכית?
כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור מעקה מעץ או זכוכית?

כשמדובר במעקה למדרגות בבית שלכם, יש שתי אופציות מובילות – מעקה מעץ או מעקה מזכוכית

קראו עוד