בריכות שחיה והאלמנטים הבטיחותיים מסביב

בעבר הלא רחוק בריכות השחייה, היו מנת חלקן של העשירון העליון בלבד ורוב האנשים הסתפקו בבריכות ציבוריות של העירייה או בריכות פרטיות גדולות של מפעילים שונים. כיום, הדברים השתנו ללא היכר וכמעט כל אחד יכול לבחור להתקין בריכה בחצר ביתו בהתאמה מלאה לתקציב שיש ברשותו למטרה זו. הכל במאמר זה.

עיצוב כפרי מעץ

עץ תמיד שימש כחומר גלם נפלא לבנייה של ריהוט, מעקות עץ בבית, מדרגות, מאחזי יד ועוד. כל אחד מודע לעובדה שאף אדם אינו יכול לנצח את הטבע ואין תחרות עם היופי של הטבע. דבר זה ניכר לעין זה שנים רבים באמצעות בנייה מעץ של כל ריהוט, בתים, בריכות, מדרגות ועוד. אם אתם מעוניינים לעצב את ביתכם בסגנון חמים, ביתי, מרשים ויוקרתי קרוב לוודאי שעיצוב על ידי שימוש בסוגים שונים של עצים יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר. כיום, יותר ויותר אנשים חוזרים לסגנון הכפרי שמשרה אווירה ביתית נעימה, דבר אותו ניתן להשיג על ידי שימוש בעץ ויותר אנשים מחפשים מומחים בעלי מומחיות בעץ שיבנו עבורם רהיטים בהתאמה אישית, מעקות עץ, מדרגות עבודות מעץ, בריכת שחייה עץ ועוד.

מעצבים בעץ – האפשרויות

אם אתם מעוניינים לעצב את החלל הפנימי והחיצוני בבית בסגנון כפרי, חמים וביתי, קרוב לוודאי שתבחרו בסגנון עיצוב שעיקרו עץ. כך גם לגבי החלל החיצוני של הבית. יש אפשרות לשכור את שירותיו של מעצב מומחה שיעזור לכם להגיע להכרעה לגבי אותו ריהוט מעץ שיהפוך את חצר הבית שלכם מחצר נחמדה לחצר יפהפייה ממנה אי אפשר יהיה להתעלם. רעיון נוסף הוא לבחור ולשכור את שירותיהם של מומחים בתחום בריכות עץ איכותיות. כאן מדובר על בריכות להן שלדת עץ עבה מסוגי עץ המתאימים לבריכות וציפוי PVC של הבריכה. זכרו, לצד כל בריכה מוטב שיהיו מוצבים מעקות ומאחזי יד שונים, על מנת לשמור על הבטיחות וגם להוסיף נפח עיצובי מרשים.

קצת על בריכות

כיום, יש סוגים רבים של בריכות שחיה וכל אחד יכול לבחור באותו סוג שמתאים לו מבחינת תקציב, גודל וחומרי גלם. אם בעבר, רוב בריכות השחייה היו בנויות מבטון ובניית הבריכה לקחה זמן רב, כיום יש אפשרות לבחור בבריכות בגדלים משתנים העשויות מחומרים קלים, בריכות אותן ניתן לבנות במהירות ולעיתים באותו היום. אין זה מקרי שיותר ויותר אנשים מחליטים להוציא את כספם על בריכת שחייה בחצר או בגג ביתם בשנים האחרונות, מדינת ישראל היא מדינה חמה והבריכה משמשת לא רק כהנאה ואטרקציה לילדים אלא גם כדרך לקרר את הגוף ולאזן את הנפש בימים החמים והעמוסים של שגרת החיים. כיום, כל אחד יכול לבחור באם הוא מעוניין בבריכה גדולה מבטון או בריכה שנבנית מחומרים קלים יותר, כמו למשל PVC.

מאמרים נוספים

עיצוב הבית: דו-קומתי עם אלמנט בשילוב מדרגות ומעקות
עיצוב הבית: דו-קומתי עם אלמנט בשילוב מדרגות ומעקות

עיצוב הבית: דו-קומתי עם אלמנט בשילוב מדרגות ומעקות - יצירת בית מגורים פרטי מיזוג אמנותי של ארכיטקטורה, פונקציונליות וגישה עם חשיבה קדימה.

קראו עוד
כיצד לעצב את חדר המדרגות במשרד שלכם
כיצד לעצב את חדר המדרגות במשרד שלכם

חדר המדרגות הוא חלק חשוב בחלל המשרדים. זה יכול לשמש למטרות רבות.

קראו עוד
כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור מעקה מעץ או זכוכית?
כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור מעקה מעץ או זכוכית?

כשמדובר במעקה למדרגות בבית שלכם, יש שתי אופציות מובילות – מעקה מעץ או מעקה מזכוכית

קראו עוד