סולם יעקב

מעקותמעקות למדרגות מעוצבים קטלוג 2023

סולם יעקב מתמחים באופן בלעדי בתכנון, ייצור והתקנת מדרגות ומעקות. אנו מציעים ללקוחותינו קולקציה נרחבת של מעקות בעיצובים שונים ושמחים לספק גם מעקות למדרגות בהזמנה אישית בהתאם לעיצוב ולסגנון המועדף עליכם.

סוגי מעקות למדרגות

בדומה לפריטים רבים אחרים, גם בתחום המעקות ניתן למצוא מגוון סוגי מעקות למדרגות, אשר מלבד הסגנון והעיצוב, נבדלים זה מזה בחומר ממנו הם עשויים כך, ניתן למצוא כיום מעקות עץ, מעקות זכוכית, מעקות ברזל, מעקות אלומיניום ואף שילובים בין מגוון חומרים, במטרה ליצור את העיצוב המבוקש באופן האידאלי ביותר.

בסופו של דבר, בין אם מדובר בבניינים חדשים ובין אם בבניינים ישנים המעוניינים לשדרג את חדר המדרגות שלהם, התקנת מעקות למדרגות חשוב לבצע אצל חברה מקצועית ומוכרת, כך שתוכלו להבטיח שמדובר במעקות איכותיים ובטיחותיים בעלי תו תקן ישראלי מתאים.

מעקה למדרגות במבחר עצום של צורות צבעים וחומרים

  • מעקות פנים וחוץ
  • מעקות עץ
  • מעקות עץ בשילוב חריטה אומנותית
  • מעקות מתכת
  • מעקות זכוכית

אנו עושים מאמצים גדולים כדי להביא לכם את המוצרים האיכותיים ביותר בנמצא. בסולם יעקב אנו מקפידים על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ושיטות העבודה המתקדמות ביותר בשילוב עבודת אומן מסורתית. אנו ערוכים לספק ללקוחותינו הזמנות של מעקות למדרגות בכל סדר גודל תוך זמן קצר מבלי להתפשר לרגע על איכות התוצר המוגמר. כל מעקה למדרגות היוצא תחת ידנו מיוצר תוך בקרת איכות קפדנית ומותקן בבית הלקוח על ידי צוות התקנה מיומן ובעל ניסיון לשמירה מקסימאלית על בטיחות בני הבית.

מעקות בחדרי מדרגות – אלמנט חשוב ודומיננטי

עולם הנדל"ן הישראלי מתקדם ומתפתח בקצב מסחרר, כשסגנון הבנייה המודרני מתמקד בעיקר בבנייה לגובה. כך, ניתן לראות מכל עבר בניינים חדשים וישנים גם אחד, כשאחד המאפיינים הבולטים של בניינים אלו הוא הלובי וחדר המדרגות, המהווים את המבואה לבניין. אך מעבר לנראות, חשוב לדאוג לבטיחות ולהתקין מעקות בחדרי מדרגות.

 בנייני מגורים, חדרי מדרגות ומה שביניהם

כישראלים, כולנו מודעים למציאות הבנייה המתפתחת והמתקדמת אשר סובבת אותנו מכל עבר, כשבעקבות הצטמצמות שטחי המגורים עם השנים ושיטת הבנייה הרוויה, מגמת הבנייה העיקרית היא בנייה לגובה. לצד בניינים חדשים ורבי קומות אלו, קיימים גם מספר לא מועט של בניינים ישנים, כשהמאפיין המשותף להם הוא מבואת הכניסה הכוללת את חדר הלובי וחדר המדרגות.

חדר המדרגות נראה אולי מעט שולי בבניינים החדשים בעלי המעלית, אך פעמים רבות, עקב הפסקות חשמל, או עומס, הדרך הבטוחה עוברת דרך חדר המדרגות ולפיכך, עלינו להקדיש להם את תשומת הלב הראויה. כשאנחנו עוסקים במדרגות, אנחנו חייבים לדאוג גם ליציבות והבטיחות של העולים בהן ולהתקין מעקות למדרגות מתאימים ונאותים שיאפשרו אחיזה יציבה בעת הצורך.

אחיזה, יציבות ובטיחות

מעקה הוא מוצר שנועד להבטיח את הבטיחות שלנו, כשהוא משמש אותנו בעיקר במדרגות, אך גם במרחבי חוץ ומרפסות. בנוסף על הבטיחות שהמעקות מספקים עבורנו, בכך שהם מונעים מאתנו ליפול מהמדרגות העולות, המעקות גם מאפשרים לנו היאחזות נוחה המסייעת לנו בפעולת העלייה במדרגות וגם לשמור היטב על היציבות שלנו.

מדרגות, בחדרי מדרגות, או בבית הפרטי שלנו, יכולות לעלות בצורות שונות ומיוחדות – ישרה, מתפתלת ועוד ולפיכך, עלינו להתאים את המעקה באופן ספציפי לכל גרם מדרגות מבוקש.

עיצוב באמצעות מעקות למדרגות

כפי שראינו, מעקה למדרגות ממלא תפקיד מאוד פונקציונאלי והוא לשמור על הבטיחות שלנו, כך שהם הפכו לאלמנט חשוב ודומיננטי בכל חדר מדרגות. כפועל יוצא מכך, ניתן לראות כיום המון מעקות למדרגות, סטנדרטיים ופשוטים מאוד, בעיקר בבניינים ישנים. אך עם השנים החולפות, הנראות החיצונית ותחום העיצוב הפכו לאלמנט חשוב ביותר, כך שהם הצליחו להתפשט לכל עבר והגיעו אף לעולם הנדל"ן בכלל ולמעקות חדרי המדרגות בפרט.

כך, בבניינים חדישים, המעוניינים לשדר ולהפגין את רמת העיצוב הגבוהה ביותר, המתחילה ממבואה הכניסה – הלובי וחדר המדרגות ומסתיימת בפרטים הקטנים ביותר, ניתן למצוא כיום מגוון סוגי מעקות למדרגות, אלגנטיים ומעוצבים בשלל אפשרויות.

בסולם יעקב אנו מלווים את הלקוח בכל שלבי העיצוב, התכנון וההתקנה של מעקה למדרגות. אנו מקפידים לשמור על יחס אישי, אמינות גבוהה וסטנדרט שירות מעולה מול לקוחותינו.

אם אתם מחפשים מעקה למדרגות פנים או חוץ צרו אתנו קשר בהקדם!