מדרגות מעוצבות בשילוב חיפוי קירות

בתים פרטיים בהם קיימת יותר מקומת מגורים אחת, מהווים מיקום מעולה לעיצוב מיוחד ושילוב נכון של מדרגות פנים מעוצבות לצד חיפויי קיר עשירים ומרהיבים, שכן שילוב נכון של שני אלו הוא היוצר את המראה הססגוני והיוקרתי של פנים הבית כולו.

מהות עיצוב של מדרגות הבית (בבית גדול עם יותר מקומה אחת) הינו מהותי ומחייב, שכן המדרגות מהוות מוקד משיכה מידי ועיקרי לכל מבקר בבית ואילו חדר מדרגות שנראה כמו שצריך משרה בבית אווירה טובה אווירה נעימה, על כן נחשבות מדרגות מעוצבות לחלק בלתי נפרד בעיצוב הפנים של חלל זה.

הבחירה במדרגות מעוצבות תורמת רבות לעיצוב הבית, על כן בשנים האחרונות הפך תחום עיצוב המדרגות לחלק חובה בכל בית, מבנה עסקי וחלל מגורים כזה או אחר.

כיצד יוצרים מראה מושלם בין קירות הבית והמדרגות הפנימיות בו?

חיפוי קירות הינו דרך מופלאה לעיצוב המובילה כיום את תחום עיצוב הפנים למבנים ובתים, בה נעשה שילוב נכון בין צבעים, סוגי חיפויים שונים ומגוונים וחיתוכים מיוחדים ב"משחקי" עיצוב קירות מיוחדים.

כאשר מדובר על שילוב מנצח ואף מושלם בעיצוב פנים מיוחד ויוקרתי, ניתן להצביע על שני עיצובים התורמים באופן מהותי לעיצוב מיוחד ומרהיב –חיפוי קירות דקורטיבי ומדרגות מעוצבות.
לצורך יצירת מראה אקסקלוסיבי, בנוסף לעיצוב מדרגות הבית המתבקש והנחשק, ניתן לשלב את חיפוי הקירות התואם והמיוחד, שכן, שילוב זה יכול להיות מעולה וראוי לעיצוב המדרגות על ידי הקניית השראה של מראה בית יוקרתי ונעים למגורים.

זכרו כי : בעת עיצוב הבית כולו, בחירת המדרגות המעוצבות והתאמת החיפויים לקירות הבית, יש לשלב נכונה בין שלל הפריטים, לכדי יצירת עיצוב ראוי ונכון לחלל הנדרש.
ואם בחרתם לרענן את מראה הבית הכללי על ידי שילוב של מדרגות חדשות והכנסת חיפויי קיר מיוחדים, הרי שתוכלו גם "לצאת" מהמוכר והרגיל ולשנות את מראה הבית על ידי שילוב של עיצובים מיוחדים ויוקרתיים בחלל המדרגות והקירות החדשים.

רוצים לחדש ולשנות ? לרענן את מראה הבית כולו אך לא לקרוע את הכיס? ליצור אווירה יוקרתית ומיוחדת שתהווה הפתעה מרהיבה לכל אורח בשדרוג מינימאלי?

אל תתפשרו על מראה בית ישן ומיושן בו חדר המדרגות מרגיש חנוק ומאובק, בעיצובי עץ עתיקים וללא "רוח חיים" … בואו להפיח חיים חדשים במראה הבית כולו על ידי שילוב ראוי ונכון של מדרגות מעוצבות וכמובן בריקים מיוחדים ומותאמים, לכדי יצירת מראה אופטימאלי ואף יוקרתי בביתכם.

זכרו כי בשילוב נכון של מדרגות מעוצבות ונוחות לשימוש, יחד עם חיפוי קירות יוקרתי וייחודי, תוכלו להפוך את מראה הבית הפנימי לחדיש ומחודש בהוצאה סבירה שאיננה מכבירה על כיסכם ומאפשרת לכם שינוי ממשי בהוצאה נמוכה יחסית.

מאמרים נוספים

עיצוב הבית: דו-קומתי עם אלמנט בשילוב מדרגות ומעקות
עיצוב הבית: דו-קומתי עם אלמנט בשילוב מדרגות ומעקות

עיצוב הבית: דו-קומתי עם אלמנט בשילוב מדרגות ומעקות - יצירת בית מגורים פרטי מיזוג אמנותי של ארכיטקטורה, פונקציונליות וגישה עם חשיבה קדימה.

קראו עוד
כיצד לעצב את חדר המדרגות במשרד שלכם
כיצד לעצב את חדר המדרגות במשרד שלכם

חדר המדרגות הוא חלק חשוב בחלל המשרדים. זה יכול לשמש למטרות רבות.

קראו עוד
כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור מעקה מעץ או זכוכית?
כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור מעקה מעץ או זכוכית?

כשמדובר במעקה למדרגות בבית שלכם, יש שתי אופציות מובילות – מעקה מעץ או מעקה מזכוכית

קראו עוד