מעקה זכוכית למרפסת:

משלבים מעקות בבית שלכם – בטיחות ועיצוב

אתם מתגוררים בבית דו קומתי? המידע הבא בדיוק בשבילכם! גם אם אתם גרים בבית פרטי וגם אם בבניין קומות ואתם נהנים מאיכות חיים נוחה ומרווחת במיוחד הודות לשתי קומות הנמצאות בבית שלכם, הרי שאתם צריכים לעלות אל הקומה השנייה או לרדת אל קומת הקרקע באמצעות מדרגות. מלאכת עיצוב הבית היא מלאכה שלעולם לא פוסקת, והפעם תוכלו ליהנות מעיצוב ומשילוב אלמנט של בטיחות בתוך הבית שלכם עם מעקה איכותי ומעוצב שישולב לאורך המדרגות בבית.עיצוב יוקרתי וייחודי עם מעקות בבית

לא רחוקים כלל הימים בהם ההסתכלות על אביזרים פונקציונאליים-בטיחותיים בבית שלכם הייתה צרה מאד, ולא הייתה יכולת לעצב דרכם את הבית שלכם. דוגמא נפלאה שניתן לתת היא סורגים לחלונות או סורגים למרפסת. באמצעותם אתם מגנים על הבית שלכם מפני פורצים ואף מפני מעידות של הילדים, אך דרכם אתם גם יכולים לעצב את הבית שלכם כלפי חוץ. דומה הדבר עם המעקות: הם מטיבים עמכם בכל הקשור לבטיחות האישית שלכם ומסייעים רבות במקרים של איבוד שיווי משקל ומעינקים תמיכה בעלייה לאורך המדרגות. עם השפע הזמין לכם כיום אתם יכולים שלא רק ליהנות מבטיחות חסרת פשרות, אלא ממראה אמיתי של פאר ויוקרה.

לא מתפשרים על בטיחות

ממש כמו סורגים, גם המעקות בבית שלכם מעניקים לכם את הביטחון שאתם צריכים. האם תוכלו להמר על הבטיחות שלכם ולעלות או לרדת במדרגות ללא אחיזה במעקה? מתקינים את המעקה החביב עליכם ושוללים כל חשש או מטרד: יורדים ועולים במדרגות ללא כל פחד!

אילו חומרים זמינים לעיצוב המעקות?

מאחר ורוצים להפיק מהמעקות בבית שלכם כמה שיותר, זמינים לכם כיום שלל חומרים איתם תוכלו לעצב את המעקה הביתי שלכם. אז אילו חומרים זמינים לכם? זכוכית, ברזל ועץ. כל אחד מהחומרים יעניק לכם נראות שונה לחלוטין למעקה הביתי שלכם, כך שהטון העיצובי הינו בשליטתכם. אם פעם המעקות שהיו זמינים להתקנה בבית היו מועטים ועל כן הייתם צריכים להתאים את עצמכם אליהם, כיום המעקות הם אלו המתאימים עצמם אליכם עם עיצוב המופק עבורכם על בסיס החומר בו תרצו להשתמש.

מי עוד תורם לכם בבטיחות ועיצוב? הסורגים

האם אפשר לחשוב על שילוב נוסף בבית שלכם התורם גם לבטיחות וגם לעיצוב הבית? סורגים לבית. ממש כמו המעקות האיכותיים, גם הסורגים שאתם משלבים על החלונות או בפתח המרפסת מעניקים לכם את תחושת הביטחון הכל כך חיונית, תוך שניתן לעצב אותם על פי הסגנון האישי שלכם. לנוחיותכם, כיום ניתן ליהנות מסורגים קבועים וגם להתקין סורגים מתקפלים המתאימים יותר למרפסות. ניתן למצוא קווי דמיון רבים בין המעקות ובין הסורגים גם כשזה מגיע אל מחיר סורגים: לא משנה כמה נדרש מכם להשקיע בהתקנת הסורגים או המעקות – מדובר על השקעה חד פעמית שלא דורשת אחזקה, והיא מעניקה לכם בכל יום מחדש שקט נפשי וראש שקט מדאגות.