מדרגות ברזל

מדרגות ברזל – הטרנד של המאה ה-21

חושבים לעצב את הבית על ידי מדרגות ברזל? כמה כיף שיש לכם חלל מותאם לכך כי לא כל אחד זוכה לבית גדול המתהדר במדרגות. הידעתם? מדרגות ברזל כבר מזמן לא מוגבלות רק כמדרגות חוץ. לשמחתנו, הן מצאו את דרכן היישר אל הבית המעוצב, המודרני והחדשני. הן חלק מהתפאורה המושלמת בביתכם. זוהי בשורה מופלאה למי שמחפש לשלב פרקטיות עם יופי.

מדרגות ברזל בסגנונות חיצוני ופנימי שונים

ב"סולם יעקב" מספקים מדרגות ברזל במגוון סגנונות ועיצובים ייחודיים ובהתאמה אישית מלאה לתנאי השטח והסגנון המועדפים על הלקוח. תוכלו ליהנות ממדרגות ברזל מעוצבות בידי אומן, מדרגות המותאמות פנימה והחוצה, מדרגות ברזל בשילוב עץ, מדרגות ברזל בשילוב זכוכית ועיצובים נוספים כיד הדמיון. הכל תוצרת אישית, ייחודית, אומנותית בניצוחו של אומן מדרגות דגול.

מוניטין וגמישות מחשבתית

"סולם יעקב" מתגאה בשנות ניסיון מרובות בתחום המדרגות, במוניטין, בראייה מרחבית, בגמישות מחשבתית, ביצירתיות שאין לה גבולות. אתם חולמים, "סולם יעקב" מבצעים.
העיצוב של המדרגות המקוריות עשוי מחומרי גלם איכותיים ובלתי מתפשרים; המדרגות עצמן עוברות תהליך צביעה השומר על שלמות הברזל ומונע חלודה למשך שנים רבות.
ההתמחות בייצור אומנות ברזל, בזכוכית ובעץ, בידי אומן מוכשר, בשילוב שיטות עבודה מסורתיות ופרקטיקות מודרניות המדגישות בטיחות ועמידות המדרגות היא ההתמחות המובילה את החברה להצלחה שלא תסולא בפז.
 
ליווי צמוד

נשמח ללוות אתכם בכל התהליך, החל מן הבחירה של המדרגות המותאמות לביתכם, וכלה בעיצוב המושלם כראות עיניכם; נתאים את המדרכות על פי סוגי הברזל השונים, על פי תכונותיהם ועל פי החלל שעבורו הן מיועדות, תוך כדי ניצול מקסימלי של המקום בדגש על בטיחות בני הבית והסגנון המרשים שבחרתם. 

מדרגות ברזל קטלוג 2021