התקנה ובחירת מדרגות לחצר הבית – הדרך לעשות זאת נכון

חצר הבית שלנו הוא חלל לא פחות חשוב מהחלל החיצוני והוא מקום שבו אפשר להגשים את כל החלומות בנוגע לחלל חיצוני איכותי וכזה שכיף לשהות בו בימים יפים.

בשל כך בחירת מדרגות ומעקות לעיצוב הגינה, חייבת להיות מושלמת! שכן העדר בחירה נכונה שמתכתבת בדרך הרמונית עם סגנון עיצוב הגינה והבית, תספק תוצאה לא מתאימה. לכן חשוב לבחור חברות מקצועיות בהתקנת בייצור והתקנת מדרגות ומעקות.

אז כיצד אפשר לבצע התקנה נכונה של מעקות ומדרגות לחצר תוך בחירה הרמונית ומשוכלת? הנה כמה טיפים טובים:

בחינת הקונספט המוביל – נסו לאבחן את הקונספט המוביל בעיצוב הבית שלכם ולהתאים את המעקות והמדרגות שיוצבו בחלל החיצוני גם למראה הבית, כמו גם למראה החצר.

שימו לב כי אתם משתמשים במוטיבים דומים לעיצוב החצר כמו אלה ששולטים בחלל הבית שלכם. לדוגמא: עיצוב בסגנון פרובנס מאופיין בשימוש באלמנטים שנלקחו מהסגנון הצרפתי שבו דלתות עץ משולבות עם זכוכית לבנה, עיצוב ריהוט מעוטר בצבעים עזים של פרחים וורדים, כמו גם שימוש בריהוט עשיר מעץ מלא בגווני פסטל ייחודיים.

לסגנון זה יש לבצע התאמה נכונה באמצעות שילוב של אלמנטים מפורזלים בעיצוב המעקות, כמו גם מדרגות בסגנון פרובנס עשויות עץ או שיש.

התאמה מעקה - בכל הנוגע למעקה אותו תתאימו למדרגות, חשוב לדעת כי ישנן חברות מקצועיות שמציעות התקנה של מעקות ברזל, נירוסטה, זכוכית, עץ, אלומיניום וכל מעקה שמתאים לסגנון המדרגות, כמו גם לעיצוב הכולל של החצר. לדוגמא: מדרגות עץ יתאימו לגינות כפריות או מודרניות, בעוד שמעקות ברזל המעוצבות באמצעות שילוב אלמנטים עתיקים, יעוררו נוסטלגיה ויתאימו לגינות פראיות בסגנון "הענק וגנו".

התאימו את המדרגות לעיצוב החצר - חשוב לבצע התאמה לכל המאפיינים שיש בחצר כמו סוגי העצים הפרחים, הנוף שנשקף מן החצר, כמו גם בחירת העיצוב של הגינה.

כיום ישנן שלל סגנונות עיצוב מובילים כמו חצר פראית, חצר בסגנון ים תיכוני, גינת זן יפני ועוד, תוך שכלל סגנונות אלה מלוות גם במדרגות שערים, כמו גם ריהוט גן מתאים בזמן שההרמוניה בין שלל הפריטים חייבת להיות מושלמת!

עשו את כל אלה, התייעצו עם המומחים בעיצוב מדרגות ומעקות, כמו גם עם המומחים באספקת ריהוט גן ותוכלו ליצור מכלול אחד עשיר ונעים לחלל החיצוני והפנימי.