שלטים למשרדים, מעקות ומדרגות מה חשוב לדעת?

בכול הנוגע לשלטים, מעקות ומדרגות, יש לקחת בחשבון שלצד עיצובים, חומרים, גדלים ומיקומים, גם יש לקחת בחשבון את נושא התקנים, וזאת כי כל מה שיותקן ללא אישור של מכון התקנים עשוי להיפסל ואף להוות סכנה מידית. כך למשל מעקה שיותקן בגודל הלא נכון, יחובר באופן הלא נכון, או יעוצב באופן שיכיל רווחים לא נכונים בין השלבים השונים, עשוי להוות סכנה. מכאן לפני שרוכשים ממקום כלשהו, יש לוודא שהוא עובד בצמוד לתקנים, וזאת על מנת למנוע בעיות מיותרות וכמובן שגם על מנת להרוויח את המרב.

דגשים עבר שלטים למשרדים

לגבי שלטים למשרדים, יש לקחת בחשבון שכל משרד עשוי להצטרך מגוון גדלי וסוגי שלטים שונים. כך למשל עשוי להתעורר הצורך עבור שלט שולחני, שלט גדול עבורהקיר החיצוני, שלט פנימי עם מידע מורחב ללקוח, שלטים נתלים עבור רכבי החברה וכן הלאה. כאשר מדובר בריבוי שלטים עבור בית עסק אחד, יש לוודא ששומרים על שפה אחידה, כך שניתן להקרין יותר רצינות, ניתן להרוויח יותר ברמת המיתוג וניתן להימנע מהצורך לעצב בכול פעם מחדש. כמו כן, יש לבחון לאן מיועד השלט ובהתאם יש לבחור את החומריות, כאשר יש לבחון איזה גודל יהיה אידאלי מבחינת אנשים שבאים מרחוק ומקרוב, מה מבקשים מהשלט (למשל שיאיר או שיכיל מסר מתחלף) וכדומה.

דגשים עבור מעקות

לפי החוק על המעקה להיות בגובה מינימלי של 105 ס"מ והמרווח בין המוטות לא יכול להיות יותר מ8 ס"מ. כמו כן, אם מדובר במעקה בעל אלמנטיםעיצוביים, הרי שאז יש לבחון שהם לא מסכנים את שלום הילדים שתמיד מחפשים כיצד ניתן להפוך כל דבר למשחק. מלבד בטיחות, גם יש לוודא שנלקחו כראוי מידות, במיוחד כאשר מדובר בגרם מדרגות אשר מצריך התאמה מלאה לאופי התצורה. לאחר מכן יש לבחון מאיזה חומר מעדיפים ואף מה מתאים עבור עמידה מתחת לכיפת השמיים, כך שאם בוחרים עבור תנאי חוץ מעקה ממתכת, חובה שהוא יעבור גלוון.בנוסף אם מדובר בריתוך המעקה בתוך הבית, הרי שמומלץ לוודא שהמרתך מקפיד לפרוש על הרצפה שטיח ייעודי עבור מניעת נזק מיותר, ולבסוף נציין שאין להתפשר על איכות המתקין, וכאן כבר אין להכביר במילים מדוע.

דגשים עבור מדרגות

אם נעבור לדון על דגשים ייחודיים בתחום המדרגות, דגשים אשר אינם נוגעים לעמידה בתקנים, נציין שחשוב ביותר להבין שכיום המדרגות כבר אינן רק אובייקט פרקטי, אלא בכוחן להוסיף תרומה עצומה להיבט העיצובי של כל בית ומתחם, ועל כן יש לשמור על ראשפתוח, לבחון חומריות, לשקול להתאים את החומריות לעיצוב הכללי, או לחלופין ליצור קונטרסטיות מעניינת, ואף יש לבחון את גודל המתחםבהתאם לאופי המדרגות, וזאת כי כיום ניתן למצוא מגוון פתרונות חכמים עבור מתחמים קטנטנים.