דף הבית >> קמיני עץ דקורטיביים

קמיני עץ דקורטיביים


אם החלטתם לרכוש קמיני עץ דקורטיביים, יש מספר דברים שחשוב לבדוק במפרט של הדגמים השונים.

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר בתים ועסקים, אשר בוחרים לרכוש קמין עץ כפתרון חימום, עבור ימי החורף הקרים. קמיני עץ הם קודם כל אמצעי חימום מרשים ביופיו, אך כאשר אתם עומדים לפני קנייה, חשוב לבדוק מהם ההבדלים בין הדגמים השונים ועל מה יש לשים דגש.
 

צילום: "פל-אח קמינים"

התבוננות חיצונית ובדיקה של המפרט

כאשר אתם עומדים לקנות קמין עץ מעוצב, יש מספר דברים שחשוב לבדוק. את חלקם תוכלו לראות בעין, אך רובם יופיעו במפרט המצורף לכל דגם. כדי להקל עליכם, ריכזנו את הנקודות החשובות בבחירת קמיני עץ:

חימום יעיל – בחדרים גדולים כמו סלון רחב ממדים או עסק בעל תקרה גבוהה, חשוב לשים לב גם למידות הקמין. קמין עץ גדול יוכל לחמם בצורה יעילה יותר את השטח, ולעומת זאת קמין קץ מעוצב קטן, אולי ישתלב יותר מבחינה אסתטית, אך עצמת החימום שלו כנראה לא תהיה מספקת. מלבד גודל הקמין, יש לקחת בחשבון גם את תפוקת החום שהקמין מייצר.

בטיחות – ברכישת קמיני עץ, ודאו שיש למוצר תו תקן. כמו כן, ישנם דגמים בהם יש ידיות קרירות אשר מונעות מעבר חום ומנגנון נעילה בטיחותי.

ניקיון – מבחינת ניקיון, בדקו האם קל לתחזק ולנקות את הקמין והאם יש מערכת AIR WASH, אשר מונעת היווצרות אדי פיח על החלונות.

אסתטיקה – כאמור, קמין עץ הוא קודם כל פתרון חימום מרשים ביופיו, ולכן כשאתם מתלבטים בין הדגמים השונים, חפשו קמין עץ דקורטיבי שיוכל להשתלב בצורה הטובה ביותר בחדר ולהוסיף לו נוי. כיום ניתן למצוא בקלות דגמים במגוון סגנונות עיצוב כולל קמיני עץ רגילים וקמין עץ בנוי, ולבחור בין גוונים שונים, גימור, גודל חלון ואלמנטים נוספים.

צילום: "פל-אח קמינים"

ולסיום בחנו בעין וגם הסתכלו במפרט כדי לראות את מידות המוצר. כשאתם קונים קמין עץ דקורטיבי יש בכך אמירה עיצובית, אך אל תשכחו לבדוק את מידות הקמין מכיוון שכשאינו מתאים בגודלו הוא אינו מרשים כל כך, כאשר הוא בולט בצורה מוגזמת או לא מתאים מבחינת עומק וגובה לסידור הרהיטים בחדר וגודלו.