פוליש לרצפה מה היתרונות שלו ולמה הוא מתאים?

המושג 'פוליש לרצפה' הוא כזה שרבים נתקלים בו, בעיקר בזמן שהם שוקלים את חידוש המרצפות או שיפוץ של מבנה או שיפוץ של בית פרטי.

פוליש, למי שטרם התוודע למושג הינו תהליך אשר באמצעותו נעשית הברקה וחידוש של הרצפה, תוך שבאמצעות חומרי הברקה וניקוי ייחודיים ומקצועיים, באמצעות מכונות פוליש מקצועיות המלטשות את הרצפות, מנקות ומבריקות אותן , כמו גם באמצעות מריחת פוליש מסוגים שונים על גבי הרצפות - ניתן ליהנות ממראה נקי מבריק וחדש ל הרצפה.

אבל מה היתרונות של פוליש?

תהליך מסוג זה שניתן ללמוד עליו יותר כאן: http://super-clean.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-%D7%9C%D7%A8%D7%A6%D7%A4%D7%94/ הינו תהליך שנעשה על ידי המומחים בתחום והוא מקנה שלל יתרונות, ביניהם:

חידוש המרצפות במחיר אטרקטיבי – פוליש לרצפות מקנה חידוש של מראה הבית ושל כל מבנה ללא החלפת רצפות או הוצאות גדולות על שיפוץ מסיבי של חלל הבית. בתהליך זה המומחים בתחום מבצעים תיקונים קלים במרצפות, ניקוי יסודי של הרצפה, ליטוש של הרצפה ולאחר מכן הנחה ומריחת חומרי פוליש ביסודיות עד לקבלת המראה הנקי והמשודרג.  

הגנה על המרצפות - באמצעות פוליש לרצפה ניתן להגן על הרצפות וזאת משום שחומרי הפוליש הם כאלה שמונעים שריטות ומקנים הגנה מושלמת לאריחים.

חידוש הבית והעלאת ערך הנכס - כאשר אתם מבצעים פוליש לרצפה, אתם נהנים ממראה חדש יותר של המבנה, כמו גם מהעלאת ערך הנכס שבו ישנן מרצפות בעלות מראה נקי וחדש.

לאיזה חלקים בבית ובכל מבנה מתאים פוליש?

פוליש הוא תהליך מריחה של חומר מבריק מגן על גבי הרצפות. פוליש הינו אמצעי מעולה לניקוי והברקה והוא מספק כיסוי מבריק, כיסוי מט, כסוי במרקם קריסטלי ושלל סוגי טקסטורות לרצפות, תוך הברקה וניקוי.

פוליש מעולה להברקה של מגוון חללים בין אם מדובר בחדרי המתנה, סלונים בבתים פרטיים, רצפות של משרדים, חדרי ילדים, חדרי משפחה, מטבחים ועוד.

בנוסף תהליך זה מתאים גם להברקת מדרגות, בעיקר שמדובר במדרגות עשויות שיש, קרמיקה או חומרים אחרים שדורשים הגנה וברק.  

עם זאת, חשוב לדעת כי מדרגות עשויות מעץ או מזכוכית הן לא כאלה שניתן לצבע על גביהן פוליש ולכן במידה ואתם רוצים לחדש את מראה המדרגות - יש לפנות את המומחים בתחום התקנת מדרגות חדשות, כמו גם שיש לפנות את חברות ומומחים בהתקנה וחידוש מדרגות שיכולים לבצע חיפוי גרמי מדרגות קיימים.

כדי לבחור את סוג הפוליש שתרצו ליישם על המרצפות שלכם, אתם מוזמנים לקרוא מאמרים נוספים באתר שלנו.