עיצוב פנים מיוחד באמצעות שימוש באקססוריז


הבית הוא המרחב בו אנחנו חיים והוא יכול להשתנות ביחד אתנו. על ידי הום סטיילינג, אפשר לגוון ולעצב אותו כל פעם מחדש, לפי השינויים בצרכים או האווירה והסגנון המבוקשים.
לא חייבים לחולל מהפכות עיצוביות גדולות. כל שצריך זה לאמץ את האלמנטים הנכונים ליצור מרחב ייחודי ואטרקטיבי בדמות מי שחיים במקום. בחרו  את הקו הסגנוני המוביל, החומרים הנדרשים, הצבעוניות המועדפת והשתמשו באובייקטים ובאלמנטים משלימים שישכנו יחדיו וייצרו את המראה המועדף.

לפניכם מספר טיפים לשימוש יעיל באביזרים להשגת חזות מרעננת ואווירה ייחודית. אלוהי הפרטים הקטנים.

ראי שעל הקיר – מי הבית היפה בכל העיר

הוספה של מראות בעלת השפעה רבה על המרחב המתקבל וזאת מכמה סיבות. המראה מטשטשת ומסתירה כתמים או סדקים שעשויים להיות בקירות ישנים ומוסיפה אופי לכל קיר. כמו כן, היא מייצרת מיד תחושה של גודל ואווריריות ואשליה של חלל גדול יותר מכפי שהוא באמת. ניתן ליצור הארה גדולה יותר של השטח באמצעות תליית מראה מול מקור אור טבעי או מלאכותי. למשל, מול גוף תאורה או מול חלון פתוח וכך להאיר מרחבים גדולים יותר מבלי שימוש נוסף בגופי תאורה. מתאים מאוד לחללים צרים וחשוכים כמו פרוזדור הבית. ניתן גם ליצור משחקים מעניינים על קירות באמצעות תלייה של מראות בגדלים שונים שמתפקדות כמו יצירת אמנות אחת גדולה על הקיר.

נגיעות של רכות – החמימות המבוקשת

מוצרי טקסטיל מעניקים למרחב טאץ' של עדינות ורכות, חמימות ביתית שעוטפת מכל הכיוונים. שטיחים יכולים להגדיר ולתחום חלל ספציפי, למשל, את שטח הסלון או את המעבר בין חללים וגם לרכך את הרצפה ליצירת מדרך נעים ואסתטי. שטיח קילים לדוגמה, הינו שטיח איכותי בעבודת יד עשוי מצמר ניו זילנדי משובח באריגה איכותית. תוכלו לבחור שטיחים במידות שונות לפי ממדי השטח, באריגת שתי וערב, בצבעוניות מגוונת . השטיח העדין עמיד מאוד ותורם לאסתטיקה של הבית. מתאים לסלון, לחדר השינה ולכל מקום בבית, מתמזג עם כל עיצוב.

האחסון שעושה הבדל בין מבולגן למסודר

בקצב החיים המסחרר קשה מאוד להקפיד על הסדר והארגון. כאן נכנסים לתמונה פתרונות אחסון שמופיעים כיום בווריאציות דקורטיביות להפליא. ניתן למצוא שלל פתרונות אחסון לקיבוע לקיר על מנת לחסוך שטח יקר על הרצפה ולאפשר מרחב תנועה חופשי, לצד סלים בניחוח כפרי בקליעות מעניינות, מדפים בצורניות גיאומטרית מפתיעה ועוד. בחרו את האחסון המבוקש לכל חדר והוסיפו כך נגיעה עיצובית ואביזר פרקטי שיאפשר לכם לשמור על מראה מינימליסטי ונקי לאורך זמן.

מכניסים את הטבע – החיבור בין חוץ לפנים

בכל בית, בין אם שוכן בלב הכפר או בלב העיר הגדולה, אפשר להוסיף ירוק. הטבע נכנס אל תוך הבית בשלל גרסאות שמוסיפות תחושה של אווריריות וצמיחה. בין אם אלה עציצים מסוגננים קטנים או גדולים למיקום על הרצפה או על המדפים, חיפויי קיר של דשא סינטטי, הוספת אגרטלים עם פרחים אמתיים או מלאכותיים. אפשר להצטייד גם באלמנטים דקורטיביים עם אלמנטים של פרחים, עלים, תמונות נוף ציוריות – כל אלה ליצירת תחושה של חוץ גם בתוך כותלי הבית.

ויהי אור – להאיר למרחקים

גופי תאורה מתפקדים כמו אביזרים פונקציונאליים ואסתטיים כאחד. ניתן להצטייד בגופי תאורה קומפקטיים להארה ממוקדת, למשל, על שולחן העבודה או גופים נתלים שמרחפים מהתקרה כלפי מטה ויוצרים עניין עיצובי. ניתן לבחור גופים בגוונים הדומיננטיים בבת או להפך, להוסיף טוויסט של צבעוניות באמצעות גוף בגוון המנוגד לצבעים השולטים במרחב.

על ידי שימוש יצירתי באביזרים אפשר לשנות את העיצוב ולרענן את האווירה והכל בתקציב מינימלי.