עיצוב הבית עם מוצרי עץ


הבית שלנו הוא המקום בו אנו חשים ביטחון ואהבה. הוא המקום אליו אנו רוצים לחזור בסוף יום ארוך, היעדרות ממושכת או כאשר אנו חווים קושי או משבר. בית הוא מעטפת שנותנת לנו הגנה וחום. בעיצוב הבית עם מוצרי עץ אנו משמרים את תחושת החום והחמימות שהעץ משדר. עץ הוא חומר גלם בעל משמעות רבה וזו הסיבה שהרבה אנשים מתחברים אליו. ניתן לעצב חללים שלמים עם עץ ומוצריו בהתאם לתכנון ולטעם אישי.

 

מדרגות מעץ יוקרה וחום

עצים גדלים במקומות שונים בעולם ומיובאים לארץ לצרכי תעשייה. מכאן שאנו רואים סוגים שונים של עצים המתאימים לאין ספור שימושים. עץ הוא חומר גלם מדהים הניתן לשיוף ולעיבוד. ניתן לייצר ולהפיק ממנו עבודות אמנות של ממש לצד מוצרי צריכה יום יומיים. עיצוב הבית עם מוצרי עץ פותח בפנינו אינספור אפשרויות. אנו חושבים על עץ בעיקר בהקשר של ריהוט מעץ, שולחנות, שידות וכדומה. אנחנו בחברת סולם יעקב מייצרים מדרגות עץ ומעקות עץ בשילוב חומרי גלם נוספים, כך שהם יוצרים מראה ייחודי בעיצוב הבית. בית המעוצב עם רצפה מעץ ומדרגות מעץ משדר חמימות ובמידה רבה גם יוקרה. לקוחות מספרים בהתרגשות רבה על החוויה הנהדרת שלהם בהליכה עם רגליים יחפות על המדרגות העץ. לרוב, גם בהיבט הפרקטי התחזוקה היא קלה ונוחה מאוד. תהליך הניקוי אינו מצריך מים בכלל אלה ניגוב קל עם מטלית לחה הספוגה בחומר המתאים לרצפת עץ או פרקט. על כן בעיצוב הבית עם מוצרי עץ ניתן ליהנות מיופי ונוחות לשנים רבות וטובות.

 

סוגי עצים

יבואני עצים גדולים מכירים את האיכויות של סוגי העצים השונים. הם יודעים להמליץ לנגריות ולקבלנים איזה סוג עץ מתאים לסוגים שונים של עבודות. אנשי מקצוע בתחום הם בעלי ניסיון רב ויודעים אילו פלטות עץ להזמין עבור כל עבודה. הם יודעים להזמין את הגודל והעובי המתאימים ליצור המוצרים. כל עסק העוסק בייצור מוצרים לעיצוב הבית מעץ, חשוב שיבחר בספק עצים אשר יש לו מחסן עצים גדול. המבחר הגדול ומגוון סוגי העץ הם אלה המספקים השראה לעיצוב. נוסף על כך ישנה חשיבות גדולה ליתרון הגודל. ככל שמחסן העצים גדול יותר ובו היצע רב יותר, ניתן גם לבחור סוגים שונים של עצים. כאשר ההיקפים הם גדולים, המחירים נעים בהתאם בכיוון מטה. זהו פקטור חשוב בבואנו לתכנן עבודת עיצוב בית עם מוצרים מעץ.