עיצוב גינה בסטייל - שמשיות, שולחנות, כיסאות ומה שביניהם

חלל המרפסת או גינת הבית מהווה, בעבור רבים, פינת חמד ירוקה, בה ניתן להתרווח ולקחת פסק זמן משגרת החיים המתישה. בעוד שניתן להסתפק בזוג עציצים ומספר כיסאות - הרי שעל מנת לעצב את חצר הבית בסטייל וליצור חלל נעים ושלם, יש צורך בריהוט הגן המתאים והנכון, שיהפוך כל מרפסת וחצר ללא פחות ממושלמת.

 למה להשקיע דווקא בחצר הבית?

בעידן המודרני של שגרת עבודה שוחקת ושעות אין ספור במשרד מול המסך, הרי שחשיבותה של חצר הבית מקבלת משמעות נוספת.בין אם מדובר בקריאת ספר טוב בשבת בבוקר, או בערב רומנטי בלילות הקיץ החמים-חצר הבית או המרפסת מאפשרת אתנחתא של ממש וקירבה לטבע בלב הג'ונגל האורבני. בכדי להתחיל במסע לעיצוב החצר או המרפסת האידיאלית, יש להתחיל בבחירת פינת האוכל - מרכזה של החצר.

פינת האוכל, או בשמה השני - לב החצר

מאחר ופינת האוכל מהווה את מרכז הגינה או המרפסת, ואת החלק הפונקציונלי והשימושי ביותר שבה - הרי שבחירתה היא השלב הראשון והמשמעותי בדרך לעיצוב חצר נעימה ואטרקטיבית. ישנם סוגים רבים ושונים של פינות אוכל  –שולחנות וכיסאות למרפסת או לגינה ,כאשר לכל חצר, נבחר את פינת האוכל המתאימה לה. על פינת האוכל הנכונה להתאים לגודל החלל, להיות עשויה מחומרים איכותיים וכמובן להיות עמידה בפני תנאי מזג האוויר. הנוחות והשימושיות שבה, יחד עם הקפדה על בחירה דקורטיבית - יעניקו לחצר הבית סטייל ואופי ייחודי.

ריהוט לגינה: לא רק שולחנות וכיסאות

ישנם מספר פריטים, מלבד פינת האוכל, אשר משלימים את החצר הססגונית, ולמרות היותם פונקציונליים, הם לא מתפשרים על הסטייל. דוגמא לכך היא שמשיית הגן, פריט שמשום מה ישנה נטייה לפסוח עליו. מלבד היותה פריט דקורטיבי המשלים את פינת האוכל, לשמשיית הגן תפקיד פונקציונלי משמעותי - הגנה מפני פגעי מזג האוויר. בין אם בקיץ מול קרני השמש היוקדות, ובין אם בחורף מול טיפות הגשם, שמשיית הגן תורמת אף בשמירה על אורך חיי פינת האוכל.

איפה ואיך? "שבירו ריהוט גן"

עיצוב חלל הגינה והחצר בסטייל, והפיכתו למרחב שנעים להתרווח בו, איננו עניין של מה בכך והוא מצריך מחשבה ותכנון. בחברת "שבירו ריהוט גן" ניתן למצוא את כלל הריהוט האיכותי ביותר לחצר,לגן ולמרפסת, בעזרתו ניתן להפוך כל חצר ללא פחות ממושלמת.נוסף על כלל הריהוט האיכותי, הערך המוסף אותו ניתן למצוא ב"שבירו ריהוט גן"  הואהצוות האדיב, המנוסה והמקצועי, אשר שם דגש על יחס וליווי אישי במהלך הקנייה ואף לאחריה.