ניסור מדרגות בטון


במקרים שיש צורך להסיר או להרוס מדרגות שבנויות מבטון אז יש כמה דרכים שבהם ניתן לבצע את הפעולה הזאת. הדרך הראשונה היא עבודה אגרסיבית בעזרת כלי מקדחות ופטישונים למיניהם. בדרך הזו יש הרבה חסרונות, והגדולה שמבניהם היא שיגרם נזק משמעותי כמעט בוודאות לבטון ולקירות הסמוכות למדרגות, מהסיבה הפשוטה שהמדרגות מחוברות לשאר המבנה בעזרת ברזלים וכדומה. אז ללכת על הדרך הראשונה ככל הנראה תגרום לכם נזק משמעותי לשאר המבנה ועם המדרגות יוסרו עוד חלקים מהבטון שלא רציתם שיינזקו, וכנראה שגם כתוצאה מהקידוח האגרסיבי ייווצרו סדקים באזור של החיבור שבין המדרגות לבין הקיר, וסדקים כאלו יכולים לגרום לאי יציבות של המבנה בטווח הרחוק.

כאן נכנסת הדרך השנייה. אם אתם מעוניינים לבצע ניסור מדרגות בטון הדרך הטובה ביותר היא השימוש במסור בטון. מסור בטון הינו מסור שהלהב שלו מורכב בתערובות עם חתיכות יהלומים, ובשביל לנסר חומר חזק כמו בטון אנו נצטרך להשתמש בחומר חזק ממנו, יהלום.
היהלום הינו החומר החזק ביותר על פני כדור הארץ, היהלומים שנמצאים בתוך הלהבים של המסור בטון הינם יהלומים תעשייתיים והם אינם ראויים להיות בחנויות תכשיטים אז יש להם שימוש חשוב אחר... 

איך הסרת מדרגות על ידי ניסור בטון עובד?

קודם כל יש צורך לבצע מדידות וסימונים בשביל לדעת בדיוק היכן אנו צריכים לנסר. לאחר הסימון, המנוע של המסור בטון מורכב על גבי מסילה שאת המסילה הזאתי מתקינים לקיר ומקבעים אותה בצורה חזקה כדי שהניסור יצא הכי מדויק שאפשר, ואז מרכיבים את המסור על גבי המסילה. 
אחרי שווידאנו שהכול מותקן כראוי ומוכן להפעלה, נלבש ציוד מיגון שכולל קסדה, נעלי עבודה מוגנת, משקפי מגן כדי שלא יעופו חתיכות לכיוון העיניים וכמובן כפפות. 
אם תשימו לב כשהמפעיל מתחיל את הניסור, אז הוא מתחיל את הסיבובים של המסור בצורה איטית ובטוחה ורק לאחר שהמסור חסר את הבטון הוא מגביר את המהירות עד שהחיתוך יגיע למקום שרצינו שיגיע.

מה המחיר של ניסור מדרגות?

ניסור מדרגות בטון זה תהליך טיפה מורכב אך לא אמור לעלות יותר מדיי. המחירים בשוק מאוד דומים. המחיר לפי סקר שעשינו מתחיל מ700 שקל, זה תלוי לפי מורכבות וגודל העבודה...
תעשו סקר שוק תבדקו מחירים אבל אם תקבלו מחירים זולים בהרבה ממה שרשמנו למעלה אז כדאי לכם קודם לבדוק את ההצעה לעומק, יכול להיות שמדובר באנשים חסרי ניסיון וידע בתחום ובמקרים של ניסור בטון זה יכול להיות מאוד קריטי. טעות קטנה יכולה לעלות ביוקר. 
אז אם אתם מעוניינים להסיר את המדרגות בטון שלכם ולשדרג את הנראות של הבית שלכם בעזרת סגנון מדרגות חדשני, מודרני, כפרי או ביתי אז אנו בסולם יעקב ניתן הכל כדי שתצאו מרוצים, אז צרו עמנו קשר עוד היום ונשלח לכם דוגמאות מרשימות.