מעצבים מחדש את הבית מבלי לקרוע את הכיס

בכל פעם אתם דוחים ודוחים את מלאכת עיצוב הבית שלכם. אתם רוצים להעניק לבית טון עיצובי חדש על מנת להתאהב שוב בחלל האהוב עליכם מכל, אך בכל זאת – המלאכה נדחקת הצידה לטובת דברים אחרים. לא אחת, מלאכת העיצוב מצטיירת עבור רבים כמטלה סבוכה המצריכה זמן רב, הון רב ובעיקר הנחה מוטעית כי עיצוב הבית צריך להיות עיצוב בכל הבית, ולא יכול להיות בחלקים.
 
לשמחתכם, כיום ניתן בעלות נוחה לעצב את הבית שלכם מחדש, תוך שמפיחים בו משב רוח מרענן. אם אינכם רוצים לשדרג את כל חלל הבית, הרי שאינכם חייבים לעשות זאת. תמיד תוכלו להשקיע בכל עת בחלל אחר, עד לקבלת מרחב שלם מעוצב ומוקפד. איך עושים זאת?

לאורך המדרגות – מעקה מעוצב

יש לכם מדרגות בתוך הבית? לצד מדרגות פונקציונאליות בלבד המסייעות לכם להתנייד מקומה אחת לאחרת, הרי שתוכלו להפוך את המדרגות בבית לפינה שפועם בה טון עיצובי מרשים. כך למשל עם שילוב של מעקות. כיום, תוכלו לשלב מעקה מסוגים רבים לרבות עץ או ברזל, בעיצובים שונים, צבעים שונים ורמות גימור שונות. מעבר לכך שהעלייה במדרגות הופכת קלה יותר שכן ניתן להיתמך במעקה בקלות, הרי שזוכים גם לאפקט עיצובי מרשים.

קירות הבית – חיפוי מרהיב לנראות מושלמת

מצד אחד תוכלו להנות מארבע קירות שאין להם כל ייחוד, אך מצד שני תוכלו להנות גם מאפשרות של חיפוי קירות פנים. כיום קיימים עשרות סוגים של חיפויים שניתן לשלב בכל חלקי הבית: החל מחלל המטבח, דרך המסדרון המוביל אל החדרים וכלה בחדר הסלון שבו אתם מארחים ומתכנסים בסוף היום. האפשרות של החיפוי הינה אפשרות זולה, המעניקה לכם תוצרים מרשימים שרק תוכלו לדמיין. עם החיפויים השונים, השמיים הם באמת הגבול! איך תעצבו את קירות הבית הפעם? עם חיפויים לקירות. 

רהיטים לרענון הבית

אחד הדברים שאיתם ניתן בקלות לשדרג את נראות הבית הם הרהיטים. לא תמיד נדרשת מכם כמות רהיטים גדולה לטובת החלפת הקו העיצובי בבית, אלא לעתים שילוב של רהיט חדש יעשה את כל העבודה. בחרו לכם את החלל שאותו תרצו לעצב מחדש, ושבצו בו את הרהיט החביב עליכם. תוכלו להחליף את פינת האוכל, לשלב כורסא חדשה או מזנון חדש בסלון ביתכם.

דלתות – פותחים דף חדש

סביר להניח כי את מלוא תשומת הלב שלכם תעניקו לדברים אחרים לפני שתעניקו לדלתות. מעבר לכך שהדלת מעניקה לכם המון פרטיות, היא גם מאפשרת לכם להשמיש אותה כפריט עיצובי לכל דבר. אם פעם הדלתות היו מגיעות בפורמט אחיד המתבסס על כך שתכליתן פונקציונאלית בלבד, הרי שכיום ישנן דלות מחומרים שונים ועיצובים שונים, כך שגם בעזרת הדלת התוחמת בין החדרים, תוכלו לשדרג את נראות הבית.