מעקות לבית, מדרגות פנים – סולם יעקב - מעצבים את כל חללי הבית

מעצבים את כל חללי הבית

פעמים רבות אנשים קונים דירה יד שנייה ומחליטים לשפץ אותה מ- א' עד ת' על מנת להשיג את אותו מראה מסוגנן בו הם מעוניינים ויש פעמים בהן אנשים מביטים על הדירה בה הם מתגוררים ומגיעים למסקנה שהעיצוב הקיים משמים ולכן הם מגיעים להחלטה לעצב את הדירה מחדש. יש אנשים שמיישמים את התוכנית ויש כאלו שמחליטים בסופו של דבר לוותר על העניין וזאת משום ההוצאה הגדולה שאינה מתאימה להם בשלב זה של החיים. מאמר זה נכתב על מנת עדכן אתכם שכיום לא חייבים לקחת הלוואת ענק מהבנק על מנת לממן את השיפוץ וזאת על מנת להפוך את הבית שלכם לבעל מראה חדשני ומרשים, כיום יש אפשרות להתמקד בחלל אחד או שניים של הבית ולהוסיף אלמנט זה או אחר שישנה את מראהו של אותו חדר.

משנים את מראה הבית

הסלון הוא החדר המרכזי ביותר ברוב הבתים. נכון לעשור האחרון ברוב הבתים הסלון הוא חלל פתוח שמתמזג עם מבואות הבית, המטבח ופעמים גם חדר האוכל. מסיבה זו ההחלטה לעצב את הסלון תשפיע באופן ניכר על כל מראהו של הבית. אם אינכם מעוניינים להתחיל ולבצע שיפוצי עומק, תוכלו להשקיע בקנייה והתקנה של דברים ספציפיים שישנו את מראהו של הבית, כמו למשל החלפת מדרגות האבן הסטנדרטיות לקומה השנייה של הבית במדרגות מתכת או מדרגות זכוכית מרשימות. אפשרות נוספות הן מדרגות עץ מרשימות שיהפכו את הבית לבעל מראה ואווירה כפרית יוקרתית. בנוסף, יש אפשרות לבצע שינוי טוטאלי ולהפתיע עם מדרגות מרחפות שמהוות את הטרנד העיצובי העכשווי בתחום עיצוב המדרגות. למדרגות אותן אתם בוחרים ניתן יהיה להוסיף מעקה מיוחד שישלים את התמונה הסגנונית המרשימה של שטח הסלון. ניתן להחליט על הוספת מעקות נירוסטה, מעקה עץ, מעקה שעשוי מזכוכית או מעקה מעוצב בהתאמה אישית לדרישותכם.
 
החדר השני בבית בו וזה בו רוב האנשים מבלים זמן רב (וגם האורחים) הוא חדר השירותים והאמבטיה. כאן יש אפשרות לשנות את מראה החדר ולהוסיף לו את אותה נגיעה סגנונית מרשימה על ידי קניית מוצרי אמבטיה התואמים את הקו הסגנוני בו אתם מעוניינים. נכון להיום מוצרי האמבטיה כוללים ארונות אמבטיה מעוצבים העשויים משלל חומרים ומגיעים בהיצע גדול של גוונים וגדלים. ברזים וכיורים מיוחדים, אמבטיות מעוצבות וכן אמבטיות FREE STANDING, כלומר אמבטיה חיצונית אותה ניתן להעמיד בכל מקום בחדר האמבט, ועוד.
 
כי היום ניתן לשנות את מראה הבית גם מבלי להתחיל בשיפוצים מורכבים שגובים זמן רב והוצאה ניכרת. היום, הזמנת מדרגות מיוחדות, מעקות פנים או חוץ לבית, מאחזי יד וכן מוצרי אמבטיה מעוצבים ומרשימים יהפכו את מראה אותם חללים חשובים ומרכזיים בבית למרשימים במיוחד.