כיצד ניתן לשלב מנורות תקרה בעיצוב פנים קיים?

מנורות תקרה מהוות אלמנט עיצובי חשוב, המשפיע על המראה של המתחם ועל האווירה בו. בחירה מושכלת ומוקפדת של מיקום גופי התאורה, סוג הנורות, צבע האור ועצמתו, הפיזור שלו. החשיבה על עיצוב פנים באמצעות מנורות תקרה אמורה להיות משולבת במחשבה על חיסכון בחשמל ולכן על בחירה נכונה של מנורות אשר שימוש בהן אכן מאפשר חיסכון.
שילוב מנורות תקרה המאפשרות "לשחק" עם האור, הן בעמעומו,  הן ביכולת לכווננו, הן בפיצול סוגי תאורה למתחמים שונים בבית על ידי הדלקה נפרדת של גופי תאורה אחדים, לכל אלה השפעה עיצובית ניכרת. אחת האופציות המוצעות היא שימש בפס צבירה - מעין תעלה שבתוכה ניתן להניח גופים שונים, להטות את אורם ולפזר אותו במתחם.

מנורות תקרה מעוצבות לבתים יפים

בהינתן מרכזיותן של מנורות תקרה בעיצוב פנים, חשוב לקחת בחשבון נושא חשוב זה כשפונים אל אנשי מקצוע בתחום עיצוב פנים. חשוב ביותר להידרש בסוגיית העיצוב אל הטעם וההעדפה האישיים, אל פרופיל השימוש בכל מתחם כדי להבין טוב יותר כמה אור רצוי ונדרש, לאיזו מטרה ושימוש ושיקולים נוספים שמשפיעים גם על סוג מנורות תקרה וגם על עלותן. האור כמרכיב עיצובי ראשון במעלה מצדיק פנייה אל מעצב או מעצבת פנים מקצועיים שיכולו לסייע לכם בבחירה מושכלת של מנורות התקרה על מנת למקסם את היתרונות הגלומים בהן.

יועץ תאורה לבחירה מאירה

כאמור, לתאורה תפקיד חשוב ביצירת עיצוב פנים פרקטי ומרשים, ואם ברצונכם לבצע רכישה מושכלת, כזו שתתאים לעיצוב הפנים וכזו שתתאים לבני הבית מומלץ ליצור קשר עם איש מקצוע שמכיר ומבין כיצד מתנהגים עם תאורה ליצירת כל אווירה מתבקשת, נעימה, מאירה כראוי וגם כזו מתאימה. לאיש המקצוע הנ"ל יש שם ותוכלו למצוא אותו בחיפוש מהיר במנוע החיפוש המועדף עליכם – יועץ תאורה, הוא נקרא. יועץ תאורה ידע לכוון ולסייע עם כל שאלה, כך שאתם תוכלו לבחור במנורות תקרה בצורה הכי טובה.

יועצי תאורה לרוב ניתן למצוא בכל חנות המוכרת גופי תאורה, אם זו רשת גדולה ואם זו חנות קטנה. בכל מקרה בו תרצו לברר מחירים תוכלו לעשות זאת גם מול אותם האנשים, אך אם דרוש מידע נוסף תוכלו למצוא אותו ברשת. מומלץ לבצע השוואות ברשת האינטרנט, שם ניתן לדלות כל פיסת מידע שתשיב על כל שאלה שיש לנו או תהייה.

שדרוג עיצוב פנים באמצעות תאורה

יש לכם עיצוב פנים קיים? רוצים לגוון מעט ולשנות את האווירה? דעו שבאמצעות התקנת מנורות תקרה מעוצבות תוכלו לזכות בשדרוג עיצוב פנים קיים. בכדי לבצע את המלאכה יש ללמוד כיצד לעשות זאת בחכמה, התייעצו עם אדריכל המתמחה בתאורה, או תשאלו חברים שבצעו עבודה דומה. עיצוב פנים קל לשנות באמצעות הוספת תאורה שכיום השוק מציע בשפע, הן בסוגי הנורות והן בסוגי המנורות.