מדריך לרכישת צבעי טמבור לעיצוב הבית

רוצים לרכוש צבעי טמבור לעיצוב של הבית שלכם בכדי להעניק לו מראה ייחודי ושונה ולשדרג אותו בקלות? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.
כיום בכל חנות בתחום חומרי הבניין תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של צבעי טמבור שונים אשר יכולים להתאים לבית שלכם, ולפני שאתם מתבלבלים מהמגוון הרחב ומההיצע הרב ולא יודעים במה לבחור בסופו של דבר, הנה כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם לבחור נכון.

מה אתם רוצים לצבוע?

ישנו הבדל בסוג הצבע שתבחרו במידה ואתם רוצים לצבוע את כל הקירות החיצוניים של הבית, או קיר פנימי בחדר השינה. בניגוד למה שרבים חושבים, ההבדל הוא קודם כל בסוג הצבע, ולא בגוון שלו. לפני שאתם בכלל מחפשים את הגוון המתאים לכם, בדקו היטב את הסוג של הצבע וההתאמה שלו למקום אותו אתם רוצים לצבוע. למשל, אם אתם עומדים לבצע צביעה של קירות חיצוניים, חשוב לבחור בצבע אטום אשר יעמוד מול גשם שוטף או שמש לוהטת ללא כל בעיה, וצבע שיחזק את האיטום של הקירות בצורה טובה.

מהו גודל השטח אותו אתם מעוניינים לצבוע?

בכדי לבחור כמות נכונה של פחי צבע עליכם למדוד את הגודל של השטח אותו אתם מעוניינים לצבוע. חשוב מאוד לבצע את המדידה הזו ולא לנחש את כמות פחי הצבע להם אתם זקוקים. אם תעשו זאת אתם עלולים לגלות בסיום העבודה שנשארתם עם פחי צבע מיותרים רבים שביזבזתם עליהם כסף לשווא, או יותר גרוע – שחסר לכם צבע ועליכם לפנות שוב אל החנות בכדי לרכוש צבע נוסף, מה שעלול לעכב אתכם בסיום העבודה.

מהי הטקסטורה שאתם רוצים ליצור?

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של צבעי טמבור אשר כוללים טקסטורות שונות ופיתוחים מיוחדים אשר נועדו בכדי להעניק לקירות מראה מעניין ומיוחד יותר. לכן כדאי לבדוק מראש, בעזרת האינטרנט, אלו טקסטורות קיימות ולהחליט על הטקסטורה הנכונה עבורכם ועל האפקט אותו אתם רוצים ליצור על הקיר בעזרת הצבע. בצורה הזו תוכלו לצמצם את הבחירה למספר מסוים של סדרת צבעים וכך תוכלו לבצע בחירה פשוטה וקלה יותר.

מהו הגוון המתאים לכם?

לאחר שבחרתם את כל הנתונים המוזכרים מעלה, אפשר לעבור לבחירה של הגוון הספציפי המתאים לכם. בכל חנות המספקת צבעים של טמבור תוכלו למצוא מגוון רחב של גוונים שונים בספר הגוונים, כאשר מתחת לכל גוון מוזכר הקוד שלו. לאחר הבחירה יערבבו עבורכם במקום את הגוון הנדרש כך שתקבלו פח צבע מוכן בהתאמה למה שאתם מחפשים. אם אתם לא בטוחים בצבע שבחרתם, וזקוקים לכמות גדולה מאוד של פחי צבע, רכשו בתחילה רק פח אחד קטן ובדקו אותו במקום אותו אתם מעוניינים לצבוע לפני הרכישה של כל הכמות לה אתם זקוקים.