מדרגות ומעקות מעוצבים - תוספת של חן ועיצוב למבנה

 

אם אתם מתגוררים בבית בו גרם מדרגות "סטנדרטי" - יש לנו חדשות משמחות במיוחד עבורכם. החלפת המדרגות בבית היא אפשרית - ועיצוב מחדש של גרם המדרגות יכניס המון "שיק" אל העיצוב. זוהי אחת הדרכים המיוחדות, הבוטיקיות והמדליקות להוסיף טאץ' עיצובי ייחודי לבית - בלי להכניס אל הבית אלמנט שיש לנקות רק באמצעות שואב אבק תעשייתי או לתחזק בדרכים מורכבות עד בלתי אפשריות. כל היתרונות של גרם מדרגות מעוצב וייחודי - לפניכם.

 

עיצוב הבית בתחילת המאה ה - 21 - אינדיווידואלי, ייחודי, פונקציונאלי

 

אפשרויות העיצוב לבית כיום הן לא פחות מאשר מרחיקות לכת. עם חיפויים מרהיבים לרצפות, לקירות ולתקרות, אינספור סוגים של חומרים חדשים המאפשרים שילוב יוצא דופן של פונקציונאליות עם אסתטיקה, ושפע של אפשרויות להפוך את הטריוויאלי למעוצב ואסתטי - בעלי בתים הבוחרים לעצב מחדש את מרחבי המגורים שלהם, מוצאים את עצמם בגן עדן של עיצובים.

 

עיצוב גרם המדרגות בבית, פותח בפני המעצבים עולם שלם של אפשרויות. ניתן לבנות כיום גרמי מדרגות משפע של חומרים, ביניהם עץ, מתכת, ואפילו זכוכית, לבנות גרמי מדרגות מרחפים שקשהל התעלם מן היופי שהם מכניסים אל הבית, ועוד. נין לתכנן את רוחב, עומק, וגובה המדרגות בהתאם לצרכי בני הבית ולנוחותם, ולעצב לצידן גם מעקות במראות ייחודיים.

 

התחזוקה של גרמי מדרגות ייחודיים בעיצוב הבית

 

אם אתם מתכננים גרם מדרגות מעוצב לבית מגורים, בוודאי תבקשו לעצב כזה שלא ידרוש מכם שואב אבק תעשייתי או עזרים אחרים שאין ברשותכם, לטובת התחזוקה של גרמי המדרגות. ניתן להשתמש כיום בחומרים עמידים - אפילו העץ המשמש לבניית גרמי המדרגות מטופל כנגד מזיקים והוא עמיד במיוחד ואינו דורש תחזוקה מרובה (נזכיר כי גרמי מדרגות הבנויים לחוץ לעיתים נדרשים לטיפול על מנת שיספקו מענה אסתטי ועמיד לאורך שנים גם במזג אוויר מאתגר). שימוש בחומרים נפוצים בעיצוב הבית, במראות מיוחדים ובעיצובים בוטיקיים - מאפשר להתאים את גרמי המדרגות, המעקות ואלמנטים נוספים, אל המבנה של הבית והעדפות המתגוררים בו.

 

עיצוב גרם מדרגות ייחודי - בחירה שעומדת בפני כל אחד


עיצוב גרמי מדרגות ייחודיים אינו כרוך בהוצאה גבוהה ביחס לבחירות אחרות לשיפוץ ועיצוב מחדש של הבית. הבחירה באנשי מקצוע איכותיים ובעלי ניסיון תבטיח הקמת מדרגות מרהיבות, שישרתו את בני הבית בביטחה לאורך שנים רבות וללא תחזוקה מורכבת.