כשבוחרים מעצבת פנים בעידן של עיצוב חלל מודרני

אולי תתפלאו אבל המרחב שבו אנו חיים ועובדים משפיע עלינו בכל התחומים : הן על התחושות שלנו והן על התפקוד שלנו הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים. לכן, כדאי להצטייד בשירותיה של מעצבת פנים שתגרום לכל חלל לאפשר לנו תפקוד אידיאלי. המשיכו לקרוא כדי להבין למה זה כל כך חשוב ואיך עושים את זה נכון. אנחנו מבטיחים לכם התאהבות אבל בל נקדים את המאוחר.

למה אתם חייבים לעצמכם מעצבת פנים ?

מכירים את המשפט "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים"? בתחום עיצוב פנים משפט זה מקבל משנה תוקף כי בענין תפקוד יומיומי כל פרט נחשב, למשל מיקום וגובה החלון. לכן שימוש בשירותיה של מעצבת פנים אינו מותרות אלא הכרח מסיבה אחת : היא משלבת את הפרקטי עם הפונקציונלי ומבטיחה שלא תשכחו אף פרט קטן כגדול. וכמובן היא מלווה אתכם לכל אורך תהליך העיצוב כך שאתם נהנים מיחס אישי וחם.

איך בוחרים מעצב פנים?

כמו בכל מקצוע גם פה יש לדרוש תיק עבודות ולהיפגש עם בעל המקצוע. למעשה, הפגישה האישית חשובה במיוחד כי זו הדרך שלכם ליצור אמון עם המעצבת. ואל יקל הדבר בעיניכם כי היא האדם שיקבע שני דברים בו זמנית : איך יראה הבית והמשרד שלכם ואיך תחושו בו ולכן מומלצת מעצבת שיש איתה כימיה. למעשה, היא מעין אוזן קשבת ויד מכוונת ולפעמים גם פסיכולוגית...

ומה עוד צריך?

מלבד הדברים שצוינו לעיל מומלץ להצטייד בסבלנות כי עיצוב פנים לוקח זמן. למעשה, זהו תהליך שכולל הצעת מספר סקיצות ע"י המעצבת והענות לדרישות שלכם. אנחנו כמובן ממליצים לבוא עם רעיונות מגובשים כדי לחסוך זמן וכסף ולא פחות חשוב – לסמוך על הידע והנסיון של המעצבת מסיבה אחת : לא סתם עיצוב פנים הוא מקצוע שמצריך לימודים של 4 שנים.

איך עושים את זה בהצלחה?

הדרך הטובה ביותר להינות משירותיה של המעצבת היא ליצור קשר עם קררו אדריכלים. חברה זו תספק לכם שירותי עיצוב מקצועיים שישלבו יופי ונוחות ואתם יכולים להיות רגועים : לחברה יש נסיון רב בעיצוב בתים פרטיים, משרדים, חנויות, מרכזים מסחריים, מקומות בלוי ועוד. חברה זו יוצאת מנקודת מבט הוליסטית שלוקחת בחשבון את צרכי הלקוחות ואת תקציבם. החברה מעודכנת בכל החידושים בתחום העיצוב וגם אתם יכולים להינות מכך בקלות – פשוט חייגו 03-6318861 ותתאהבו.