התאמת ריצוף דמוי פרקט למעקות הפנים בבית

הבית שלנו הוא החלל האישי והאינטימי ששייך לנו ואליו אנחנו מגיעים בסוף כל יום כדי לקבל חום ולמלא מצברים, לכן רצוי שלעיצוב הבית, לריצוף ולכל שאר האלמנטים יהיו את התנאים הנכונים לספק לנו את כל אלה. כל בית שיש בו ריצוף פרקט מיד ישרה אווירה של בית. רצפה שהיא ערומה יכולה להעניק תחושה קרירה ולא אינטימית, גם שטיח לעיתים לא יספיק במידה והחלל גדול.

פרקט לרצפה הוא מעין מלבוש לרצפה שלא מותיר את הבית ואת החלל עירומים, הוא מגן עליה, עוטף ומספק את כל החום והרוגע שאמורים להיות בבית. גם ריצוף דמוי פרקט מעניק את התחושה הזו והוא אחד ההמצאות הגאוניות שפותחו בשנים האחרונות.

ריצוף דמוי פרקט

לא כל אדם יהיה מעוניין להפוך את הבית שלו ואת הרצפה שלו כליל ולבנות עליה פרקט מעץ, לכן קיימת אפשרות מעולה של ריצוף דמוי פרקט שמעניק את המראה המושלם. ריצוף דמוי פרקט מצריך תחזוקה פשוטה ביותר, הוא מודבק על הרצפה ועושה את אותו האפקט שעושה הפרקט המקורי אך הוא עדיין נחשב לריצוף, ולא בכדי לריצוף זה יש היום ביקוש גדול יותר ויותר בשוק הישראלי.

מהפכת דמוי הפרקט

עד לפני כמה שנים פרקט היה נחשב למבוקש מאוד בבתים רבים בארץ. כשהתחילו ליצור את הריצוף שהוא דמוי פרקט כבר בהתחלה מטרתו הייתה להוות חיפוי חיצוני לבית פרטי, אך הוא התגלה כחומר חיפוי מושלם גם לכל חללי הבית הפנימיים. הוא משדר את החום הכפרי הנעים והמשפחתי והוא יכול להתאים לכל חלל כולל לריצוף פנים האמבטיה שלכם.

ריצוף שמותאם למעקה

היום לפני שמתכננים כל שינוי או חידוש בבית חשוב לבדוק את ההתאמה בין האלמנטים והחומרים בבית. חשוב שכל ריצוף שתחליטו עליו יתאים לריהוט שבבית וכן גם למעקה שממוקם לצד גרם המדרגות. ריצוף דמוי פרקט יבוא מן הסתם גם על המדרגות שכן הם חלק מהחלל וחשוב שתהיה התאמה ביניהם, הן בגוונים ובמרקם. מעקות הבית הם אלמנט עם נוכחות וכן גם הריצוף וברגע שתהיה סתירה ביניהם זה יצור ניכור בחלל. המטרה היא הרמוניה בין כל האלמנטים ולכן חשוב לקחת בחשבון את ההתאמה של הריצוף דמוי פרקט למעקה בחלל.

דמוי פרקט לכל סגנון

ריצוף דמוי פרקט יכול להגיע היום במגוון של דוגמאות וסגנונות, ולכן חשוב שתעשו את הבחירה המתאימה לחלל שלכם. יש בתים שהסגנון שלהם הוא עיצוב קלאסי, להם יהיה ניתן להתאים ריצוף דמוי פרקטי בצבעים בהירים שמאפיינים את הסגנון, בעיצוב שהוא יותר כפרי ניתן לבחור ריצוף בגוון כהה מעץ לא מעובד ומעט מחוספס מה שיספק את הטון הכפרי והאותנטי וכו'.