השילוב המושלם לבית

בשנים האחרונות תאורת לד מספקת מענה אידאלי, צריך לומר, לכל צרכי התאורה בבית ולעיצוב חלל בסגנון מודרני. לתאורת לד יש יתרונות רבים והעיקרי מבניהם הוא החיסכון בחשמל. להבדיל מנורות אחרות, אורך חייהן ארוך יותר מכל נורה אחרת, כמו כן, תאורת לד לא מתחממת ולכן ניתן להניח אותה במקומות שסופגים חום מהר כמו זכוכית או מתכת וכו'.   

תאורת לד בעיצוב הבית יכולה להיות מושלמת לצד גרם מדרגות זכוכית, תאורה זו מביאה לחלל אור מיוחד ומרשים, כל מי שיכנס לבית ירגיש ישר בעיצוב היוקרתי שלו. גם מדרגות זכוכית הן עיצוב אקסקלוסיבי במיוחד שמעניק אווירה מרחבית בפנים החלל. שילוב של שני האלמנטים הללו, תאורת לד וגרם מדרגות מזכוכית הם בהחלט שילוב מנצח ליצירת חלל מושלם.

תאורת לד בחלל הסלון                                                                                       

תאורת לד יכולה להיות מיושמת במקומות רבים הן בתקרה וגם בנישות גבס, בין מדפי הספרים ואפילו להגיח לה מהקרקע. תאורה זו יכולה למקד פריטים מסוימים וכך לצמצם את החלל, היא יכולה להגיע עם מתג אותו ניתן להחליש ולהגביר ולכוון עד לתאורה הרצויה. תאורת לד היא מרשימה ואינה מחייבת גוף תאורה, ניתן להטביע אותה בתוך התקרה, בארונות, במדפים, במגרות, בגומחות רבות, ולעצב אותה כפי שרק רוצים.

הקסם של מדרגות הזכוכית                                                                      

למדרגות זכוכית יש מראה של מדרגות מרחפות, הן מעניקות לחלל חזות קסומה ועדינה, ניתן לראות דרכן את כל החלל וכפועל יוצא הן מאפשרות לאור טבעי או לכל תאורה אחרת להשתרע במרחב. מדרגות זכוכית עשויות מזכוכית קשיחה, זכוכית שהיא מיוחדת ועמידה שתלויה באוויר ונאחזת באמצעות מעקה או עמודים. ניתן להצמיד את תאורת הלד בתחתית המדרגות וכך הן תהיינה מוארות רוב הזמן ותאפשרנה עליה בטוחה לקומה מעל.

תאורה ומדרגות שמאפשרים פריטי עיצוב                          

אומנם לא ניתן ולא מומלץ להניח לצד מדרגות זכוכית שום פריט, כמו אגרטל או פסל, אך אפשר וכדאי לתלות תמונות על הקיר, את התמונות אפשר לראות מכל פינה וזווית בחלל. והן משוות לחלל המדרגות מראה של  גלריה לאומנות.