לתכנן גינות גג עם איש מקצוע

הכדאיות והתועלת של תכנון גינות גג עם איש מקצוע נובעת ממכלול של סיבות: ההכרח לנצל באופן מיטבי את מאפייני השטח על הגג, להתחשב בכיווני הרוח, בחשיפה לשמש ובמקביל ביצירת הצללות, בבחירת מצע הגידול לכל סוגי צמחייה ו/או, במקביל, לשלב באופן שייראה טבעי וזורם מרכיבים של צמחייה מלאכותית לסוגיה.

הצורך לתכנן גינות גג עם איש מקצוע נובע גם מההכרח למצותו ולהפיק את מלוא הפוטנציאל ממיקומה של הגינה על הגג ומהצורך לעמוד במסגרת התקציבית העומדת לרשותכם. לתכנון גינה עם איש מקצוע יש יתרונות מקצועיים וכלכליים גם יחד. איש מקצוע לא רק יסייע לכם להגשים את גינת החלומות אלא יחסוך לכם זמן וכסף – שני משאבים  יקרים מפז.

כיצד לנצל את שטח הגג בחכמה?

ניצול השטח בחכמה קשור בפרופיל השימוש שלכם בו לכן חשוב לאפיין ולהגדיר את השימוש המיועד בגג בכלל ובגינתו בפרט. אם הגג שלכם הוא מקום לאחסון חפצים שונים ובמקביל אתם רוצים להקים בו גינת נוי יפה, שבה יהיה ניתן לשבת ולהתרווח בשעות הפנאי ושם גם ניתן יהיה לארח – חשוב לייעד ולייחד מקום לאחסון הציוד שיהיה בתוך מבנה סגור, כדי לא לתת לאורחים וגם לעצמכם תחושה כי אתם שוהים במתחם אחסון מחניק אלא בגג פתוח לאוויר ולרוח.

ניצול הגג בחכמה פירושו חלוקת השטח בו לנישות קטנות שבכל אחת מהן יהיה אפשר לעשות מה שמתוכנן בה – ישיבה, הכנת אוכל, אחסנת חפצים ועוד. גנן מקצועי יסייע לכם בתכנון הגינה ובהקמתה.

גינות גג לא נשארות לבד

חשוב לדעת שכיום ישנו היצע רחב בשוק עיצוב החוץ שמציע לעצב גינת גג נפלאה, כזו אפילו עם תוספת בריכה אינטימית וקטנה (כמובן שהנ"ל תלוי בגודל החלל בשטח). בנוסף למקור מים מרענן כמו בריכה על גג הבית, ניתן למצוא שלל מעקות ואביזרים דקורטיביים שיהפכו כל גינת גג יבשה וללא צבע לכזו שתמיד כיף לשהות בה. דשא סינטטי, מגוו רהיטי נוי וגן ממתינים למבקשים בחנויות לגן ולגינה, צאו לשתוף את העיניים, מצפה לחכם חוויה מרנינה.