ארון עץ כאלמנט מרשים לעיצוב החדר – אילו סוגי ארונות קיימים?

עיצוב חדרים בבית יכול להיות אתגר גדול מאוד. כאשר אנחנו מעצבים את החללים השונים בבית אנו צריכים לוודא שהעיצוב יהיה אסתטי מצד אחד ושמצד שני חלל החדר יהיה גדול דיו לאחסון החפצים השונים שלנו שנמצאים בשימוש באותו חדר. פתרון האחסון האסתטי ביותר והטוב ביותר לכל חדר בבית הוא ארון עץ. רהיטי עץ יכולים להיות אלמנט עיצוב מרשים ואלגנטי מאוד. יש הרבה מאוד סוגים שונים של ארונות עץ לבית כולל ארונות עם דלתות נפתחות, ארונות הזזה, וגם ארונות שיש בהם שילוב של מראה.

למה חשוב להשקיע בארגון החפצים בבית?

אחד הדברים הבעייתיים והמכשילים הגדולים ברצון ליצור מראה אסתטי של בבית הוא הבלגן שנוצר בבית. אחת הסיבות לבלגן היא המחסור במקומות אחסון והחפצים בבית לא מאורגנים באופן נכון או פרקטי בהתאם לריהוט שלכם.  חשוב מאוד להשקיע מחשבה ותכנון מוקדם בארגון החפצים הבית. הארגון צריך להיות יפה מצד אחד ומצד שני הוא צריך להיות יעיל. ניתן לבחור בגופי אחסון אסתטיים מאוד שעשויים מעץ או שיש להם צבע ייחודי או אלמנטים מיוחדים כמו הדפסות או זכוכית בשביל האחסון של החפצים בבית שלנו.

איך ארגון נכון של תכולת הבית יהפוך את החיים שלנו לקלים יותר?

ארגון נכון של תכולת הבית יכול להפוך את החיים שלנו לקלים יותר. חיים בבית מאורגן ומסודר הם חיים שיש בהם פחות לחץ ורעש. כאשר הבית מטופח ומסודר אז קל יותר להתמצא בו והתחושה בו נעימה ומרווחת יותר. ככל שהמרחב הביתי שלנו יהיה יותר מאורגן כך יהיה לנו קל יותר לחיות בו ונחוש שזהו מרחב מכיל ומלא באפשרויות. כאש אנחנו מארגנים את העיצוב של הבית שלנו חשוב לעצב אותו כך שהוא לא יהיה צפוף מדי וכך שיהיה בו מספיק מקום לכל הדברים האישיים שלנו והחפצים השונים שיש לנו.

איך אפשר לדעת איזה סוגי ארונות מתאימים לחדרי ילדים?

אחד החללים בבית שהכי חשוב לשמור בהם על הרמוניה ועל סדר הוא חדר הילדים. חדרי ילדים בהם הבלגן "חוגג" הם חדרים שלא נעים להתנהל בהם ולמעשה הם הופכים להיות כמחסני אגירה מאשר מרחב אישי לילד. בחירה של ארון איכותי לחדרי הילדים שלנו יכולה להפוך את כל העיצוב של החלל ליפה יותר ונוח יותר לשימוש. אפשר למשל לבחור לחדרים קטנים יותר בעלי חלל מצומצם (כמו חדרי ילדים למשל) ארונות שיש בהם דלת הזזה או דלת הזזה שהיא גם ראי – כך ניתן לחסוך במקום. ניתן לבחור גם להציב בחדר ארונות עץ שישמשו כספרייה ולשים על המדפים שלה דלתות זכוכית למניעת הצטברות של אבק ולכלוך. חשוב להתאים את הצבע של הארון לטעם של הילד ולמה שהוא אוהב. יש ארונות שניתן לצייר עליהם ציורים מותאמים אישית.